Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

 

Przed Wami już druga broszura z cyklu #eFEktUE! Przedstawiamy w niej najciekawsze projekty, tym razem m.in. z obszaru szkolnictwa wyższego, dofinansowane z Funduszy Europejskich, które są przykładem dobrych praktyk oraz realnego #eFEktuUE!

Reprezentantów tych projektów – rektorów uczelni, a w przypadku Fundacji „Akogo?” jej założycielki, nazwaliśmy Ambasadorami FE. Zostali oni poproszeni o wypowiedzi na temat tego, co dały ich projektom Fundusze Europejskie i jakie inne mazowieckie inwestycje dofinansowane z Unii Europejskiej zasługują na szczególną uwagę. Jakie to projekty dowiecie się z treści broszury, którą zamieściliśmy do pobrania w formacie PDF.

Zapraszamy do lektury!

Pliki do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych