Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

W dniu 25 kwietnia br. Oddział Zamiejscowy Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Ciechanowie odwiedziły przedszkolaki z Miejskiego Przedszkole nr. 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pluszowego Misia w Ciechanowie wraz z opiekunami.

MJWPU reprezentowała Pani Dyrektor Elżbieta Szymanik Zastępca Dyrektora MJWPU ds. EFS wraz z pracownikami oddziału. Przyszli mali Beneficjenci zapoznawali się z pracą oddziału oraz uzyskali dostosowane do ich wieku informacje na temat środków europejskich. Na naszych gości czekały liczne biurowe atrakcje. Kserowanie, pieczętowanie dokumentów itp.  Malowanie flagi Polski oraz Unii Europejskiej. Na zakończenie wizyty nasi najmłodsi goście otrzymali bardzo sympatyczne pamiątkowe gadżety MJWPU, a pracownicy oddziału zaproszenie do złożenia rewizyty w przedszkolu.

Warto podkreślić, że to już kolejna wizyta najmłodszych mieszkańców naszego subregionu w naszym Ciechanowskim Oddziale. U nas każdy jest mile widziany.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś