Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Międzynarodowy Festiwal Filmowy EnergaCamerimage 2022 okazał się po raz kolejny szczęśliwy dla Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. W 13. edycji konkursu spotów reklamowych „Fundusze Europejskie w kadrze” otrzymaliśmy statuetkę w kategorii Nagroda Publiczności za film pt. „Czarna Dama”.

Zapraszamy do obejrzenia filmu

 

Grafika przedstawia napis: MAMY TO! Statuetka na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym EnergaCAMERIMAGE 2022. W tle kadr z filmu.

 

Celem konkursu „Fundusze Europejskie w kadrze” jest promocja oraz informacja o korzyściach dla mieszkańców, związanych z wykorzystywaniem funduszy europejskich. Tematyka filmów zgłoszonych do konkursu związana jest  oczywiście z funduszami z UE.

Statuetka za film pt. „Czarna Dama” to sukces Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, a także uwieńczenie ciężkiej pracy wykonawcy firmy Panato oraz pracowników MJWPU zaangażowanych w produkcję spotu. Wszystkim dziękujemy, a pozostałym wygranym gratulujemy. Film dostępny jest pod https://www.youtube.com/watch?v=CP6at1HvAuY

Konkurs został zorganizowany przez Fundację Tumult we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2022 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych