Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Działasz na rzecz poprawy jakości usług medycznych w województwie mazowieckim? A może wdrażasz innowacje medyczne? Pochwal się swoim projektem na rzecz poprawy ochrony zdrowia! Zapraszamy beneficjentów funduszy europejskich na Mazowszu do udziału w specjalnej edycji konkursu Lider Zmian – „Lider Ochrony Zdrowia”. Istnieje możliwość zgłoszenia kilku projektów. Zwycięzców plebiscytu wybiorą internauci w głosowaniu internetowym. Wydarzenie organizuje Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Plebiscyt odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Nabór zgłoszeń został przedłużony do 19 sierpnia br. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: liderzmian.eu

Grafika promująca konkurs Lider Ochrony Zdrowia z hasłem: Nadal masz szansę zostać Liderem Ochrony Zdrowia na Mazowszu. Przedłużamy nabór do 19 sierpnia 2022 r.

 

Lider Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian

Inwestycje w poprawę funkcjonowania placówek zdrowotnych to kwestia niezwykle ważna i zawsze aktualna. Podczas długich miesięcy pandemii COVID-19 przekonaliśmy się jak ważne jest odpowiednie wyposażenie szpitali, stacji ratownictwa medycznego, a także przychodni. Teraz nadszedł czas, by nagrodzić placówki medyczne, które dzięki wsparciu z Unii Europejskiej aktywnie dążą do poprawy świadczonych usług. Do udziału w plebiscycie „Lider Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian” zapraszamy beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, którzy zrealizowali lub są na etapie końcowym realizacji projektów z poniższych obszarów:

 

  • Walka z pandemią COVID-19,
  • Diagnostyka i leczenie pacjentów (sprzęt medyczny),
  • Profilaktyka i programy zdrowotne,
  • E-usługi w sektorze zdrowia,
  • Innowacje biznesowe.

 

Do udziału w konkursie w szczególności zapraszamy szpitale i inne placówki medyczne, a także samorządy, organizacje pozarządowe i przedsiębiorców. Zwycięskie projekty zostaną wybrane przez mieszkańców Mazowsza w głosowaniu internetowym. Wyniki poznamy podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza, odbywającego się w dniach 26-27 października br. To doskonała okazja, by wyróżnić się na tle regionu oraz zaprezentować swoje działania szerszemu gronu odbiorców.

 

Jakie projekty mogą wziąć udział w konkursie?

Do udziału w konkursie przyjmowane są zgłoszenia projektów zakończonych lub które osiągnęły poziom co najmniej 70% realizacji do 30 kwietnia 2022 r. Wypełnione zgłoszenia należy wysłać na adres lider-zmian@mazowia.eu do 19 sierpnia 2022 roku.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie liderzmian.eu.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś