Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Dobra wiadomość dla mieszkańców Mazowsza, którzy lubią zwiedzać ciekawe miejsca, a zwłaszcza te dofinansowane ze środków europejskich. Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju planuje kolejną akcję w ramach której, rozda darmowe bilety do takich właśnie miejsc.

 

 

Poprzednia edycja rozdań, miała miejsce w 2018 roku w kanałach social-media. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem internautów. Posty konkursowe publikowane na profilu MIiR, zebrały setki pozytywnych komentarzy, reakcji i udostępnień. Natomiast  zasięg przekroczył najśmielsze oczekiwania organizatorów.

W związku z pozytywnym odbiorem akcji, rozpoczęły się już prace nad kalendarzem konkursów na wiosnę oraz lato. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich beneficjentów, którzy będą chcieli przyłączyć się do akcji! Jest to świetna okazja do szerokiej promocji efektów wykorzystania Funduszy Europejskich na Mazowszu i we wszystkich regionach. Dla beneficjentów to również okazja do pokazania się i zaprezentowania swoich inwestycji.

Gdzie zgłosić projekt?

Twój projekt skorzystał z Funduszy Europejskich? Chciałbyś przekazać go na konkurs MIiR w postaci darmowego biletu wstępu, o które powalczą internauci? Napisz na adres e-mail: Zofia.Ozarek-Wodzinowska@miir.gov.pl.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych