Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

                                                                     

Informujemy, że operator projektu „Ścieżki współpracy – wsparcie dla podmiotów wdrażających współpracę międzynarodową” zaprasza wszystkie podmioty z województwa mazowieckiego realizujące projekty z EFS do składania fiszek i wniosków w pilotażowym naborze konkursu grantowego.

Na stronie www.sciezkiwspolpracy.pl znajdziecie Państwo Ogłoszenie o naborze pilotażowym wraz z dokumentami aplikacyjnymi:

http://www.sciezkiwspolpracy.pl/nabor_1/

Projekt „Ścieżki współpracy” skierowany jest do realizatorów projektów standardowych z EFS (RPO i POWER), którzy chcieliby rozszerzyć realizowane już projekty o współpracę międzynarodową.

Nabór pilotażowy przeznaczony jest dla podmiotów mających siedzibę na terenie województwa mazowieckiego (niezależnie od tego, gdzie jest realizowany projekt standardowy).

Aplikacja do konkursu składa się z dwóch etapów:

Do uczestnictwa w pierwszym etapie – składania FISZEK do ścieżki Inkubator – zapraszamy podmioty, które nie mają doświadczenia w realizacji projektów EFS we współpracy międzynarodowej. Nabór FISZEK trwa od 14.01. do 27.01.2019.

Fiszki służą do przedstawienia bardzo ogólnego pomysłu na projekt grantowy rozszerzający realizowany już projekt standardowy. Na podstawie pozytywnie ocenionej fiszki można wejść na ścieżkę INKUBATOR. Uczestnicy ścieżki Inkubator będą objęci wsparciem „krok po kroku” przy tworzeniu właściwego WNIOSKU O GRANT na dołączenie do projektu standardowego komponentu współpracy międzynarodowej.

Do uczestnictwa w drugim etapie – złożenia WNIOSKÓW O GRANT – zapraszamy podmioty, które ukończą ścieżkę Inkubacji oraz wszystkie pozostałe podmioty realizujące projekty standardowe z EFS, które posiadają już doświadczenie we współpracy międzynarodowej.  Nabór WNIOSKÓW będzie trwał od 4.02. do 8.03.2019. We WNIOSKU należy opisać szczegółowo projekt grantowy realizowany we współpracy międzynarodowej, który będzie rozszerzał/uzupełniał efekty projektu standardowego.

 

Terminy szczegółowe:

  • Nabór fiszek do ścieżki INKUBATOR – od 14 – 27 stycznia 2019 r.
  • Ocena fiszek – 28 – 30 stycznia 2019 r.
  • Ogłoszenie wyników – 31 stycznia 2019 r.
  • Inkubacja – 1 lutego – 1 marca 2019 r.
  • Nabór wniosków STANDARD+INKUBATOR – 4 lutego – 8 marca 2019 r.
  • Ogłoszenie wyników – nie później niż  30 kwietnia 2019 r.

 

Dokumenty aplikacyjne znajdują się pod ogłoszeniem o naborze. Regulamin konkursu znajduje się w zakładce „Do pobrania”.

Szczegółowe informacje o konkursie „Ścieżki współpracy” znajdują się w zakładce „O projekcie”.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres kontakt@sciezkiwspolpracy.pl lub pod numer telefonu 724 590 517.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś