Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Do subregionu żyrardowskiego w poprzedniej perspektywie wpłynęło aż 245 mln zł w programu regionalnego dla Mazowsza. Pozwoliło to na realizację inwestycji o łącznej wartości 400 mln zł. Chcesz się przekonać, jak zmieniła się jakość życia mieszkańców? Chcesz porozmawiać o funduszach europejskich i na własne oczy zobaczyć ich siłę? Zapraszamy w najbliższą sobotę 9 września na MAZOpiknik do Żyrardowa na tereny zielone przy Eko Parku. Przyjdź do strefy Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych i spędź z nami swój wolny czas. Zapewniamy rozrywkę i wiedzę na temat możliwości wsparcia w ramach  funduszy europejskich.

Grafika przedstawia napis Zapraszamy na MAZOpikniki. 9 września Żyrardów, Teren zieleni, ul. Skrowaczewskiego – przy Eko Parku w tle widać rodzinę spędzającą wesoły czas na łonie natury.

Dobra zabawa z Funduszami Europejskimi

MAZOpikniki jeszcze się nie kończą i kolejny odbędzie się w Żyrardowie przy ul. Skrowaczewskiego. Pikniki integrują mieszkańców, promują turystykę na Mazowszu, a także przybliżają efekty funduszy europejskich. Przyjście na MAZOpiknik to także dobra okazja do rodzinnego spędzania czasu, do zabawy oraz ciekawych aktywności.

MAZOpiknik odbędzie w godzinach 11.00-20.00. Na stoisku Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych znajdą się atrakcje dla małych i dużych, np. strefa z konkursami, animacjami, malowanie twarzy oraz słodka wata cukrowa. Wszystkie osoby zainteresowane informacją na temat nowych naborów wniosków w ramach Funduszy Europejskich, otrzymają szczegółowe wskazówki w tym zakresie.

W miasteczku zdrowia uczestnicy pikniku będą mogli skorzystać z konsultacji dietetycznych, pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, EKG, oznaczenia poziomu cukru i cholesterolu, wykonać pomiar tlenku węgla w wydychanym powietrzu czy pomiar masy i składników ciała (woda i tłuszcz) – wyliczenie indeksu BMI, nauczyć się jak udzielić pierwszej pomocy.

Podczas MAZOpikniku odbędzie się również jarmark wyrobów ludowych i produktów regionalnych,
pokazy magiczne, szybki kurs nauki tańca. Inne aktywności to m.in. ekologiczne warsztaty, podczas których będzie można zrobić las w słoiku, pomalować torby, zrobić własne mydełka i woreczki zapachowe.

Wieczór z muzyką i dawką humoru

O godzinie 18.00 odbędzie się koncert Artura Gotza, a o godzinie 19.00 występ kabaretu  Łowcy.B.

Zapraszamy do śledzenia naszego wydarzenia na Facebooku

https://www.facebook.com/events/1820345295089830/?ref=newsfeed

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś