Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już w sobotę 15 lipca, kolejny MAZOpiknik odbędzie się przy siedleckim amfiteatrze. Przyjdź do strefy  Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych i spędź z nami miło czas. Zapewniamy takie atrakcje jak gry, konkursy, animacje dla dzieci. Oprócz zabawy, eksperci z MJWPU będą udzielać informacji na temat możliwości wsparcia w ramach nowej perspektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.  Zapraszamy!

 

Grafika przedstawia napis Strefa Funduszy Europejskich na MAZOpiknikach. W tle widać mapę Mazowsza z zaznaczonymi miejscowościami i datami MAZOpikników

 

Lato z Funduszami Europejskimi

MAZOpiknik z Funduszami Europejskimi odbędzie się przy ul. Wiszniewskiego w Siedlcach w godzinach 11.00-18.00. Zaplanowane aktywności to m.in. ekologiczne warsztaty, podczas których będzie można zrobić las w słoiku, pomalować torby, zrobić własne mydełka i woreczki zapachowe.

Na stoisku Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych znajdą się atrakcje dla małych i dużych, np. strefa z konkursami, animacjami, malowanie twarzy oraz degustacja waty cukrowej. Wszystkie osoby zainteresowane informacją na temat nowych naborów wniosków w ramach Funduszy Europejskich, otrzymają szczegółowe wskazówki w tym zakresie.

Podczas MAZOpikniku odbędzie się również jarmark wyrobów ludowych i produktów regionalnych,
pokazy magiczne, szybki kurs nauki tańca.

Zapraszamy także do strefy zdrowia i skorzystania z następujących usług: konsultacje dietetyczne, pomiar ciśnienia tętniczego krwi, EKG, oznaczenia poziomu cukru i cholesterolu, pomiar tlenku węgla w wydychanym powietrzu, pomiar masy i składników ciała (woda i tłuszcz) – wyliczenie indeksu BMI, nauka pierwszej pomocy, warsztaty terapii zajęciowej i pokaz ambulansu.

 

Wieczór z muzyką i dawką humoru

O godzinie 18.00 odbędzie się występ wokalistki Arlety Lemańskiej, a o godzinie 19.00 występ gwiazdy wieczoru czyli skecze kabaretu  Pod Wyrwigroszem.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś