Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Tegoroczna jesień stoi pod znakiem Funduszy Europejskich! Już 24-25 listopada odbędzie się 11. Forum Rozwoju Mazowsza, najważniejsze w regionie wydarzenie poświęcone rozmowom o roli Unii Europejskiej, wymianie wiedzy i doświadczeń na temat realizacji projektów i prezentacji efektów unijnego wsparcia. Miło nam poinformować, że honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Orzeł na czerwonym tle będący herbem Województwa Mazowieckiego

 

Już po raz 11. Forum Rozwoju Mazowsza stanie się areną debat i dyskusji o wpływie Unii Europejskiej na rozwój regionu. Program tegorocznej edycji obejmuje różnorodne tematy, począwszy od podsumowania obecnej perspektywy unijnej i przedstawienia założeń funduszy europejskich na lata 2021-2027, poprzez zagadnienia związane rozwojem biznesu, ochroną zdrowia, Zielonym Ładem, niskoemisyjnym transportem, cyfryzacją, kulturą, czy edukacją. Chcesz współtworzyć to wielkie święto funduszy europejskich? Zapraszamy do kontaktu i zgłaszania propozycji ekspertów w ramach naboru Partnerów.

Oprócz debat i wystąpień, w ramach wydarzenia odbędzie się finał internetowego plebiscytu „eFEktUE – nominacje do Lidera Zmian 2023”, w którym mieszkańcy każdego subregionu zdecydują o wyróżnieniu najciekawszych ich zdaniem projektów infrastrukturalnych, społecznych, czy też biznesowych. Jeszcze tylko do 15 września beneficjenci funduszy europejskich mają czas na zgłaszanie swoich propozycji. Do wygrania jest prezentacja projektu w profesjonalnych filmach promocyjnych, dwujęzycznym albumie „Perły Mazowsza”, a także nominacja do konkursu głównego „Lider Zmian 2023” podsumowującego realizację programu regionalnego na lata 2014-2020. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.liderzmian.eu.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś