Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Wciąż możesz oddać głos w plebiscycie na projekt samorządu z Twojej okolicy! Wejdź na stronę www.lider-zmian.eu, wybierz faworyta i zagłosuj. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone już w najbliższą środę w trakcie finału plebiscytu „Lider Zmian 2017″.

Plebiscyt Lider RPO WM powraca w drugiej odsłonie. Tym razem pod nazwą „Lider Zmian, Samorząd 2017″.
Już w najbliższą środę Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych wskaże liderów w każdym subregionie. Z udziałem przedstawicieli Zarządu Województwa Mazowieckiego wyróżnimy tych najaktywniejszych i najskuteczniejszych, którzy pozyskali najwięcej w przeliczeniu na mieszkańca.

Tą edycję plebiscytu wzbogaciliśmy o głosowanie internetowe. Na stronie www.lider-zmian.eu to Ty wybierasz najciekawszy projekt publiczny. Zapoznaj się z listą i oddaj głos. Listę utworzyły projekty (ułożone alfabetycznie po nazwie gminy, miasta), na które zostały zawarte umowy o unijne dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Wybraliśmy te, które otrzymały już całkowite lub częściowe wypłaty z funduszy europejskich.

Serdecznie zapraszamy już teraz do internetowego głosowania i do śledzenia transmisji z tego wydarzenia już w środę od godz.14:00 na www.funduszedlamazowsza.eu.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych