Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Wciąż możesz oddać głos w plebiscycie na projekt samorządu z Twojej okolicy! Wejdź na stronę www.liderzmian.eu, wybierz faworyta i zagłosuj. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone już w najbliższą środę w trakcie finału plebiscytu „Lider Zmian 2017″.

Plebiscyt Lider RPO WM powraca w drugiej odsłonie. Tym razem pod nazwą „Lider Zmian, Samorząd 2017″.
Już w najbliższą środę Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych wskaże liderów w każdym subregionie. Z udziałem przedstawicieli Zarządu Województwa Mazowieckiego wyróżnimy tych najaktywniejszych i najskuteczniejszych, którzy pozyskali najwięcej w przeliczeniu na mieszkańca.

Tą edycję plebiscytu wzbogaciliśmy o głosowanie internetowe. Na stronie www.lider-zmian.eu to Ty wybierasz najciekawszy projekt publiczny. Zapoznaj się z listą i oddaj głos. Listę utworzyły projekty (ułożone alfabetycznie po nazwie gminy, miasta), na które zostały zawarte umowy o unijne dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Wybraliśmy te, które otrzymały już całkowite lub częściowe wypłaty z funduszy europejskich.

Serdecznie zapraszamy już teraz do internetowego głosowania i do śledzenia transmisji z tego wydarzenia już w środę od godz.14:00 na www.funduszedlamazowsza.eu.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś