Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Komunikat z dnia 30.08.2019: Regulamin konkursu Lider Zmian został zaktualizowany, prosimy o zapoznanie się z najnowszą wersją.

 

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich Beneficjentów RPO WM 2014-2020. Od dziś można zgłaszać projekty do udziału w konkursie Lider Zmian i powalczyć o tytuł Lidera i statuetkę wręczaną podczas uroczystej gali! Będziemy przyglądać się projektom realizowanym przez samorządy i firmy, ale też fundacje, stowarzyszenia, instytuty badawcze i naukowe, instytucje kultury, placówki edukacyjne czy służbę zdrowia. Konkurs organizuje Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, a honorowy patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

 

 

 

O konkursie

Konkurs Lider Zmian to świetna okazja, by rozejrzeć się w swoim otoczeniu i docenić ciekawe i wartościowe inicjatywy, które zmieniają nasze życie każdego dnia. Ale przede wszystkim – by samemu wziąć udział w rywalizacji o tytuł Lidera Zmian!

Konkurs składa się z dwóch części. W pierwszej zwycięzców wybierzemy na podstawie danych statystycznych oraz z pomocą Kapituły Konkursowej. Druga część to głosowanie, w którym o tym do kogo trafią statuetki będą mogli zadecydować mieszkańcy. Głosowanie na projekty rozpocznie się 1 września 2019 r.

Nagrody będą przyznawane w czterech kategoriach:

  • „Lider Zmian. Samorząd”
  • „Lider Zmian. Firma”
  • „Lider Zmian. Nagroda Internautów”
  • „Lider Zmian. Nagroda specjalna” (z okazji 15-lecia Polski w Unii Europejskiej)

 

Jak można wziąć udział w konkursie

Wszyscy Beneficjenci Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, aby zwiększyć swoje szanse na kwalifikację, mogą sami zgłosić swój projekt (lub nawet kilka projektów) do konkursu. Aby to zrobić najpóźniej do 23 sierpnia należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres lider-zmian@mazowia.eu. Beneficjentów zapraszamy do zgłaszania projektów kategoriach „Lider Zmian. Nagroda Internautów” oraz „Lider Zmian. Firma”.

Wszyscy Mieszkańcy Mazowsza mogą natomiast zgłaszać nam ciekawe projekty realizowane w swojej okolicy. W tym celu wystarczy przesłać swoją propozycję na adres lider-zmian@mazowia.eu lub przesłać wiadomość na Facebooku (nie trzeba wypełniać formularza, wystarczy zwykła wiadomość).

 

Finał konkursu

Po ocenie zgłoszeń, wybraniu zwycięskich projektów i podliczeniu głosów internautów przyjdzie czas na ogłoszenie zwycięzców. To niecierpliwie oczekiwane wydarzenie obędzie się na gali finałowej – 16 października 2019 r. w Warszawie – na którą zaprosimy wyróżnionych i nagrodzonych w konkursie Beneficjentów. Gala odbędzie się podczas jubileuszowej 10. edycji Forum Rozwoju Mazowsza, do udziału w której już dziś zapraszamy!

 

Regulamin konkursu

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu: Aktualny regulamin konkursu Lider Zmian (aktualizacja 30.08.2019 – Tabela zmian z dn. 30.08.2019)

Wzór Formularza zgłoszeń można pobrać tutaj: Formularz zgłoszenia (aktualizacja 30.08.2019)

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2022 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych