Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Forum Rozwoju Mazowsza jest najważniejszym wydarzeniem poświęconym Funduszom Europejskim w regionie. Tegoroczna, 11. edycja odbędzie się pod hasłem #eFEktUE i przeprowadzona zostanie wyjątkowo w formule zdalnej. W drugim dniu Forum 9 grudnia, odbędzie się debata pt. „Krajobraz księżycowy po pandemii? Rynek pracy czy rynek bez pracy?” Co na to eksperci? Porozmawiamy o pracy na nowych warunkach, o zmianach, które wywołał koronawirus i jak ta sytuacja wpłynęła na samych pracodawców oraz kandydatów do pracy.  Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Patronat honorowy nad Forum objęli Marszałek Województwa Mazowieckiego, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Europejski Komitet Regionów.

Debata: Krajobraz księżycowy po pandemii? Rynek pracy czy rynek bez pracy?

Krajobraz księżycowy po pandemii? Rynek pracy czy rynek bez pracy?

Debatę poprowadzi Joanna Makolus Dyrektor Programu HR Dream Employer. W dyskusji udział wezmą prof. ALK dr hab. Aleksandra Przegalińska- Skierkowska, Prorektor ds. Współpracy z Zagranicą i ESR Akademia Leona Koźmińskiego – Kozminski University, dr Joanna Średnicka, Współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych, Prezeska Game Changers Academy, Marzena Strzelczak, Prezes Forum Odpowiedzialnego Biznesu, oraz Anna Grochowska, zastępca kierownika Wydziału Mazowieckiego Obserwatorium Rynku Pracy WUP w Warszawie.

Ciągle jesteśmy w czasie pandemii ale nie przeszkadza nam to być aktywnym zawodowo. Podczas debaty porozmawiamy, jak obecna sytuacja w Polsce wpłynęła na podejście pracodawców do pozyskiwania i rozwoju pracowników. Czy zmieniła się organizacja pracy? Czy większość zatrudnionych pracuje zdalnie czy w realu? Zastanowimy się również czy i jak zmieniła się perspektywa pracowników i osób dopiero ubiegających się o zatrudnienie. Poruszymy kwestię wyzwań z jakimi mierzy się rynek pracy, a także jakie są możliwości wsparcia w tym sektorze z funduszy europejskich. Zapraszamy do wysłuchania gorących dyskusji na ten temat.

Debata już 9 grudnia (czwartek) w godzinach 11.10-12.00. Serdecznie zachęcamy do jej wysłuchania na www.forumrozwojumazowsza.pl oraz w mediach społecznościowych https://pl-pl.facebook.com/ForumRozwoju/

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś