Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Urzędy mazowieckich gmin, miast i powiatów mogą pochwalić się osiągnięciami w dziedzinie cyfryzacji i zgłosić się do V edycji konkursu „Samorządowy Lider Cyfryzacji”. Organizatorem jest Województwo Mazowieckie, a swoje inicjatywy należy zgłaszać do 12 listopada 2021 roku.

 

Zapraszamy mazowieckie samorządy do udziału w V edycji konkursu Samorządowy Lider Cyfryzacji

 

Cyfryzacja wpływa na rozwój miast i regionów, podnosi jakość życia mieszkańców, a także poprawia funkcjonowanie gospodarki. Technologia i infrastruktura cyfrowa już odgrywają kluczową rolę w codziennej pracy, w ochronie zdrowia, w komunikacji czy w rozwoju nauki.

Cel konkursu

Zachęcamy więc do udziału w konkursie Samorządowy Lider Cyfryzacji. Jednym z jego celów jest przedstawienie efektów związanych z wdrożeniem i zastosowaniem nowoczesnych technologii cyfrowych oraz systemów informacyjno-komunikacyjnych. Kolejnym jest wyróżnienie i promowanie najlepszych projektów teleinformatycznych realizowanych na Mazowszu. Zwycięskie instytucje powinny wyróżniać się we wdrażaniu cyfryzacji, a także promować działania z jej zakresu, które wpłynęły na usprawnienie pracy i obsługi mieszkańców oraz przedsiębiorców.

Co podlega ocenie?

 Oceniane są m.in.: implementacja e-usług dla mieszkańców i przedsiębiorców, wdrożenia elektronicznych systemów dziedzinowych oraz systemów elektronicznego zarzadzania dokumentacją, publikacja danych przestrzennych oraz inne niestandardowe unikalne rozwiązania, które Komisja Konkursowa uzna za przydatne dla mieszkańców i warte promocji.

Kto może wziąć udział?

W konkursie może wziąć udział Instytucja z terenu województwa mazowieckiego, spełniająca kryteria opisane w Regulaminie. Termin składania zgłoszeń upływa 12 listopada 2021 r.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego www.mazovia.pl/pl/konkursy/v-edycja-konkursu-samorzadowy-lider-cyfryzacji.html oraz na stronie internetowej www.geodezja.mazovia.pl/samorzadowy-lider-cyfryzacji.html

Pliki do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś