Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zrealizowałeś projekt dzięki środkom z RPO WM 2014-2020? Chcesz pochwalić się osiągnięciami? Właśnie Ciebie szukamy!

Rusza konkurs Lider Zmian, podsumowujący Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Dołącz już dziś i zgłoś swój projekt do konkursu Lider Zmian Funduszy Europejskich 2023. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26 lipca bieżącego roku.

 

 

Ponownie poszukujemy Liderów, którzy dzięki wsparciu z Unii Europejskiej dokonują pozytywnych przemian na Mazowszu. Do udziału zapraszamy beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, którzy zrealizowali lub wciąż realizują projekty w jednej z następujących dziedzin z poniższych obszarów:

  1. Zielone Fundusze Europejskie,
  2. Cyfrowe Fundusze Europejskie,
  3. Mobilne Fundusze Europejskie,
  4. Fundusze Europejskie bliskie mieszkańcom,
  5. Fundusze Europejskie dla Młodych,
  6. Przedsiębiorcze Fundusze Europejskie,
  7. Nowoczesne Fundusze Europejskie.

O wyłonieniu zwycięzców w kategoriach od 1 do 6 zadecydują sami mieszkańcy Mazowsza podczas głosowania internetowego zaplanowanego na październik. Ogłoszenie wyników odbędzie się natomiast 14 listopada br. podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza.

Zapraszamy beneficjentów funduszy europejskich, w tym samorządy, organizacje pozarządowe oraz przedsiębiorców, do udziału w Konkursie. Co możesz zyskać? Nagrodę, która wyróżni Cię na tle całego regionu, a także szeroką promocję w ramach działań prezentujących efekty pomocy z Unii Europejskiej

Na co warto zwrócić uwagę?

  • Do konkursu przyjmowane są wyłącznie projekty zakończone lub osiągające co najmniej 90% realizacji do 31 maja 2023 roku.
  • Wypełnione zgłoszenia należy przesłać na adres lider-zmian@mazowia.eu do 26 lipca 2023 roku, do godziny 23:59.

TUTAJ dostępny jest Regulamin i formularz zgłoszeniowy . Nie czekaj ani chwili dłużej!

Zostań Liderem Zmian Funduszy Europejskich 2023 na Mazowszu! Zgłoś swój projekt już dziś i pokaż, że jesteś gotów na wielkie wyzwania! Niech Twoje pomysły świecą jasno na tle całego regionu.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś