Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Przedsiębiorcy i młodzi naukowcy znów mają możliwość pochwalenia się swoim innowacyjnym potencjałem. Trwa XI edycja konkursu „Innowator Mazowsza”.

Konkurs  ma na celu wyłonienie oraz nagrodzenie najlepszych młodych talentów wśród naukowców oraz firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw za opracowywanie oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Do Konkursu będą mogły przystąpić mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa zarejestrowane i prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa mazowieckiego nie wcześniej niż od 1 stycznia 2013 roku, które mogą wykazać się udokumentowanym wprowadzeniem po 1 stycznia 2016 roku do codziennej praktyki biznesowej: innowacyjnego produktu, usługi, technologii lub innowacji organizacyjnej oraz naukowcy, urodzeni po 1 stycznia 1980 roku, z zakończonym przewodem doktorskim lub uzyskanym po 1 stycznia 2016 roku stopniem doktora, których praca doktorska została przygotowana lub obroniona w jednostkach naukowych posiadających siedzibę na terenie Mazowsza. Przedmiotem pracy doktorskiej powinny być innowacyjne rozwiązania nadające się do zastosowań praktycznych.

Tematyka Konkursu obejmuje innowacje techniczne (produktowe i procesowe), organizacyjne, marketingowe i inne o potencjalnej wartości gospodarczej, które mogą zostać wdrożone lub są stosowane w codziennej praktyce biznesowej.

Nabór potrwa do 19 sierpnia br. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy online:

formularz zgłoszeniowy kategorii „Innowacyjna Firma”

formularz zgłoszeniowy kategorii „Innowacyjny Naukowiec”

Do wygrania:

w kategorii „Innowacyjna Firma”:

I miejsce – 30.000 zł;

II miejsce – 20.000 zł;

III miejsce – 15.000 zł;

oraz dyplomy dla wyróżnionych oraz inne nagrody od Partnerów Konkursu.

w kategorii „Innowacyjny Naukowiec:

I miejsce – 20.000 zł;

II miejsce – 15 000 zł;

III miejsce – 13.000 zł;

oraz dyplomy dla wyróżnionych oraz inne nagrody od Partnerów Konkursu.

 

Więcej informacji pod nr +48 576 959 567 i na stronie konkursu.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś