Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Pod koniec sierpnia wystartuje III ogólnopolski nabór fiszek i wniosków w konkursie grantowym realizowanym w ramach projektu „Ścieżki współpracy – wsparcie dla podmiotów wdrażających współpracę międzynarodową” skierowanym do podmiotów realizujących projekty standardowe w ramach EFS. Szczegółowe informacje o konkursie dostępne na ścieżki współpracy

Od sierpnia do października 2020 r potrwa nabór fiszek i wniosków w konkursu grantowego w ramach projektu „Ścieżki współpracy – wsparcie dla podmiotów wdrażających współpracę międzynarodową”  w ramach działania: 4.3 Współpraca ponadnarodowa,  oś IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa nr umowy UDA-POWR.04.03.00-00-0096/17-00.

Operatorem grantów jest Fundacja Fundusz Współpracy, która zaprasza do składania fiszek i wniosków w naborze na projekty grantowe dot. rozszerzania projektów standardowych finansowanych z EFS o komponent współpracy międzynarodowej, w następujących terminach:

– nabór fiszek do ścieżki INKUBATOR: 24 sierpnia 2020 r. – 4 września 2020 r.

– nabór wniosków do ścieżek STANDARD i INKUBATOR: 1 października 2020 r. – 30 października 2020 r.

Alokacja przewidziana na nabór 1 740 000 zł dla ścieżki STANDARD oraz 540 000 zł dla ścieżki INKUBATOR. Maksymalna wysokość grantu w naborze to 60 000 zł.

Nabór fiszek i wniosków odbędzie się za pomocą generatora wniosków, który znajduje się na platformie ww.sciezkiwspolpracy.pl

Pełny harmonogram konkursu:

  • Nabór fiszek do ścieżki INKUBATOR – 24 sierpnia 2020 r. – 4 września 2020 r.
  • Ocena fiszek – 7 września 2020 r. – 14 września 2020 r.
  • Ogłoszenie wyników naboru fiszek – 14 września 2020 r.
  • Inkubacja – 15 września 2020 r. – 25 października 2020 r.
  • Nabór wniosków STANDARD i INKUBATOR – 1 października 2020 r. – 30 października 2020 r.
  • Ocena wniosków (przewidywana) – 1 listopada 2020 r. – 4 grudnia 2020 r.
  • Ogłoszenie wyników (przewidywane) – 7 grudnia 2020 r.

 

Dokumentacja konkursowa dostępna na: www.sciezkiwspolpracy.pl/dokumenty

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Gdzie szukać informacji?

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tymczasowo zawieszone zostały usługi bezpośrednie. Osoby zainteresowane zdobyciem informacji o aktualnych i planowanych konkursach zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube oraz Instagram.
  • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych