Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Z przyjemnością informujemy, że zakończył się kolejny etap konkursu „Europa To My”. Wczoraj głosami internatów zwyciężył projekt rewitalizacji Bulwaru Nadwarciańskiego Wschodniego w Gorzowie Wielkopolskim. Zgłosiła go do konkursu Pani Edyta Madej.

I dlatego właśnie w Gorzowie Wielkopolskim 30 sierpnia zostanie zorganizowany Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich zakończony wielkim koncertem z udziałem gwiazd. Zagrają Edyta Górniak, Afromental, Margaret, Monika Kuszyńska, Donatan i Cleo, Formacja Nieżywych Schabuff oraz Mateusz Ziółko – zwycięzca trzeciej edycji The Voice of Poland. Koncert transmitowany będzie na żywo w TVP 1.

Serdecznie zapraszamy Państwa na stronę internetową Funduszy Europejskich, gdzie znajdują się szczegóły dotyczące konkursu oraz na stronę akcji Europa to My.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś