Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Jaka jest przyszłość Europy? Jak wygląda Twoja wizja Unii Europejskiej w 2050 roku! Zachęcamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie „Europa 2050” organizowanym przez Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej we Wrocławiu. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe i gadżety. Najlepsza praca zostanie również opublikowana w lokalnej gazecie.

Do 15 czerwca 2020 r. uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych moją czas na składanie prac w konkursie „Europa 2050”. Zadaniem najmłodszych będzie przygotowanie pracy plastycznej, natomiast starsi  uczestnicy będą mogli napisać artykuł bądź wykonać pracę audiowizualną. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 22 czerwca 2020 r. na stronie Przedstawicielstwa Regionalnego Komisji Europejskiej we Wrocławiu oraz na jej profilu na portalu Facebook.

W ramach konkursu zadaniem uczestników w kategorii wiekowej 7-10 lat będzie przygotowanie pracy plastycznej na temat „Europa 2050”. Technika przygotowania jest dowolna, liczy się jak najbardziej kreatywne podejście. Gotową pracę należy sfotografować, a zdjęcie wysłać na wskazany poniżej adres e-mail.

W kategoriach wiekowych 11-14 lat oraz 15-19 lat uczestnicy mają do wyboru dwie formy pracy: krótki felieton na temat „Europa 2050 – co nas czeka?” lub przygotowanie pracy audiowizualnej np. fotografii lub krótkiego materiału wideo, w dowolnej formie powiązanej z tematem „Europa 2050”.

Prace należy wysłać na adres e-mail: regionalny-infopoint-eu@e.pl

Regulamin konkursu „Europa 2050” dostępny na stronie: ec.europa.eu/regulamin_konkursu

Zapraszamy do udziału w konkursie!

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Gdzie szukać informacji?

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tymczasowo zawieszone zostały usługi bezpośrednie. Osoby zainteresowane zdobyciem informacji o aktualnych i planowanych konkursach zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube oraz Instagram.

Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś