Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych konferencji regionalnych organizowanych co roku przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Sukces pisany dotacją w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014 – 2020”. Konferencje zaplanowane są na wrzesień i odbędą się w największych miastach Mazowsza: Siedlcach, Ostrołęce, Radomiu, Ciechanowie oraz Płocku.

 

 

Celem cyklu wydarzeń będzie prezentacja efektów projektów realizowanych z udziałem środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz dyskusja o przyszłości funduszy unijnych. W gronie ekspertów znajdą się Europosłowie, Posłowie RP, Zarząd Województwa Mazowieckiego, starostowie, prezydenci i burmistrzowie z regionu. Program każdej konferencji uwzględnia wystąpienia i debaty dotyczące sukcesów dofinansowanych projektów, wyzwań i planów dotyczących rozwoju lokalnego i regionalnego, a także przyszłości polityki spójności po 2020 roku. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się także o wciąż dostępnych możliwościach pozyskania funduszy europejskich. Do udziału zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką unijnego finansowania, zwłaszcza przedstawicieli administracji, biznesu i organizacji pozarządowych.

Terminy konferencji:

  • 12 września – Siedlce, Sala konferencyjna Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Wydział w Siedlcach, ul. M. Asłanowicza 2 (rekrutacja do 5 września)
  • 14 września – Ostrołęka, Sala konferencyjna Urzędu Marszałkowskiego, ul. J. Piłsudskiego 38 (rekrutacja do 10 września)
  • 17 września – Radom, Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej, ul. M. Kopernika 1 (rekrutacja do 12 września)
  • 19 września – Ciechanów, Oranżeria Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, ul. Z. Krasińskiego 9 (rekrutacja do 14 września)
  • 21 września – Płock, Aula Urzędu Miasta Płocka, Stary Rynek 1 (rekrutacja do 14 września)

Udział w konferencjach jest bezpłatny. Konieczne jest wcześniejsze dokonanie rejestracji przez stronę www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce „Weź udział w szkoleniach i konferencjach”. Informujemy, że o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły dotyczące konferencji otrzymacie Państwo po zakończeniu rejestracji.

Zapraszamy!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2022 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych