Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 15 września odbędzie się pierwsza konferencja regionalna poświęcona efektom wdrażania funduszy europejskich na Mazowszu. Pokażemy, ile projektów w subregionie ciechanowskim zostało zrealizowanych, a także ile pieniędzy z programu regionalnego trafiło do beneficjentów. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się również o założeniach nowej pespektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 oraz  propozycjach aktualizacji dokumentu „Strategia Rozwoju Województwa Mazowieckiego 2030+ Innowacyjne Mazowsze. Konferencja będzie transmitowana online.

 

 

Transmisja na żywo:

Zdrowie i rozwój Mazowsza

 Konferencja regionalna w Ciechanowie już w środę 15 września w godzinach 10:00-13:50. W tym roku hasło konferencji to „Zdrowie i rozwój Mazowsza – #eFEktUE. Czy środki europejskie pomogły przetrwać trudny czas pandemii? Jak subregion ciechanowski poradził sobie i czy wygrał walkę z COVID-19? Na te pytania otrzymamy odpowiedź podczas jutrzejszego wydarzenia.

Kolejne wyzwania

Dodatkowo goście konferencji dowiedzą się, na co zostanie przeznaczonych prawie 2,5 miliarda euro w ramach perspektywy 2021-2027. Jakie projekty będą miały zielone światło na  dofinansowanie w kolejnym okresie?

Do udziału zaprosiliśmy przedstawicieli Zarządu Województwa Mazowieckiego, Dyrekcję Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, Dyrekcję Departamentu Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Dyrektora Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego oraz beneficjentów funduszy europejskich.

Transmisja online

Konferencje będą dostępne on-line na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i You Tube.

W programie każdego wydarzenia  znajdzie się podsumowanie unijnego wsparcia w danym regionie, pokażemy sukcesy wnioskodawców i efekty zrealizowanych inwestycji. Odpowiemy na pytanie, co zmieniło się wokół nas, dzięki miliardom euro.  Ile inwestycji i z jakiego obszaru udało się zrealizować samorządom, przedsiębiorcom, instytucjom kultury czy placówkom medycznym.

Konferencje dedykowane mazowieckim regionom to już tradycja. Chcemy podkreślać znaczenie funduszy europejskich, chwalić się efektami zrealizowanych projektów i docenić wkład pracy naszych wnioskodawców – podkreśla Mariusz Frankowski, dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.

Więcej informacji o konferencjach organizowanych przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych znajdzie się pod adresem: funduszedlamazowsza.eu

Pliki do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś