Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Jutro 27 września w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie odbędzie się konferencja regionalna poświęcona roli Funduszy Europejskich w subregionie warszawskim zachodnim. Jakie sukcesy ma region w pozyskiwaniu funduszy europejskich? Czy w obecnej perspektywie będzie kontynuował politykę zmian i rozwoju swoich miast, powiatów i gmin? To okaże się już wkrótce, bo przed nami jesień pełna nowych naborów wniosków w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Organizatorem konferencji jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego. Konferencja będzie transmitowana online.

 

Na grafice znajduje się napis: Cykl Konferencji Regionalnych Piaseczno 27 września 2023, poniżej zamieszczone są linki do strony internetowej funduszeeuropejskiedlamazowsza.eu oraz profili na facebooku oraz yt.

 

Rozwój subregionu warszawskiego zachodniego dzięki Funduszom Europejskim

Na konferencji pokażemy aktywność beneficjentów z regionu, którzy w ramach programu regionalnego na lata 2014-2020 zrealizowali ponad 600 projektów. W lokalny rozwój inwestują zarówno przedsiębiorcy, jak i samorządy. Wiele inwestycji nie zostałoby zrealizowanych bez pomocy funduszy europejskich, np. budowa zachodniej obwodnicy Grodziska Mazowieckiego w ciągu DW 579 czy budowa Zintegrowanej Sieci Tras Rowerowych w na terenie gmin: Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Piaseczno. Realne działania Unii Europejskiej to efekty, z których korzystają wszyscy mieszkańcy.

Nowe możliwości

Konferencja regionalna odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie w godzinach 10.00-13.30. Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Mariusz Frankowski przedstawi założenia nowego programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Kto skorzysta z pomocy z Unii Europejskiej? Jakie nabory wniosków zostaną ogłoszone jeszcze w tym roku? Które projekty zmieniły życie mieszkańców subregionu warszawskiego zachodniego? Tego dowiedzą się uczestnicy konferencji.

Transmisja online

Konferencja będzie transmitowana  na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz w social mediach:

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś