Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już jutro, 28 września w Pałacyku letnim Syberia w Korczewie nad Bugiem odbędzie się konferencja regionalna poświęcona roli Funduszy Europejskich w subregionie siedleckim. Obecność Polski w Unii Europejskiej zaowocowała szeregiem pozytywnych zmian i poprawą jakości życia mieszkańców. Podczas wydarzenia dowiemy się, jakie inwestycje zostały zrealizowane dzięki funduszom europejskim w subregionie siedleckim, a także, jak skorzystać z kolejnych możliwości dla rozwoju regionu w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Organizatorem konferencji jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego. Konferencja będzie transmitowana online. Zapraszamy do udziału.

 

Na grafice znajduje się napis: Cykl Konferencji Regionalnych Korczew 28 września 2023, poniżej zamieszczone są linki do strony internetowej funduszeeuropejskiedlamazowsza.eu oraz profili na facebooku oraz yt.

 

Rozwój subregionu siedleckiego dzięki Funduszom Europejskim

W subregionie siedleckim w ramach programu regionalnego na lata 2014-2020 zrealizowano blisko 320 projektów. Dzięki funduszom europejskim możliwe było przeprowadzenie w regionie takich inwestycji, jak m.in.:

  • Budowa Siedleckiego Ośrodka Onkologii;
  • Zagospodarowanie dawnego browaru przyklasztornego do nowych funkcji usługowo – gastronomicznych oraz rewitalizacja Parku im. Armii Krajowej w Węgrowie;
  • Utworzenie Muzeum Wielkiego Gościńca Litewskiego w Sokołowie Podlaskim;
  • Budowa centrum przesiadkowego w Siedlcach;
  • Budowa centrum przesiadkowego przy Dworcu PKP w Pilawie;
  • Rozbudowa budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Pilawie.

Na konferencji zaprezentowane zostaną nie tylko efekty wsparcia Funduszy Europejskich, ale także nowe możliwości w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.

 

Nowe możliwości

Konferencja regionalna odbędzie się w Pałacyku letnim Syberia w Korczewie nad Bugiem w godzinach 9.00-12.30. W wydarzeniu wezmą udział Członkinie Zarządu Województwa Mazowieckiego: Pani Janina Ewa Orzełowska oraz  Pani Elżbieta Lanc. Podczas konferencji głos zabierze również Pani Monika Tchórznicka, Zastępca Dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Uczestnicy będą mieli okazję poznać założenia nowego programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 oraz kluczowe inwestycje zrealizowane w subregionie siedleckim. Podczas konferencji dowiemy się także, kto może otrzymać dofinansowanie w ramach FEM 2021-2027, a także jakie nabory wniosków zostaną ogłoszone w najbliższym czasie. Zapraszamy do udziału.

 

Transmisja online

Konferencja będzie transmitowana  na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz w social mediach:

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś