Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Druga konferencja regionalna, której organizatorem jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego odbędzie się już jutro 9 listopada w Mińsku Mazowieckim. Tym razem podsumujemy subregion warszawski wschodni. Region skutecznie i aktywnie aplikował o środki z UE, dlatego mieszkańcy regionu korzystają m.in. z nowych tras rowerowych, z lepszej opieki medycznej, a dzięki termomodernizacji budynków oddychają czystszym powietrzem. Wszystkie projekty zrealizowane zostały dzięki funduszom europejskim. Konferencja będzie transmitowana online.

 

Grafika przedstawia napis: Cykl Konferencji Regionalnych Mińsk Mazowiecki 9 listopada 2022. Na niebieskim tle zaznaczone są punkty z nazwami miast i datami wszystkich konferencji na Mazowszu

 

Transmisja online

Konferencja będzie transmitowana  na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook i kanale https://www.youtube.com/user/MJWPUTUBE.

 

Jak Fundusze Europejskie zmieniły subregion warszawski wschodni?

Konferencja regionalna odbędzie się w Pałacu Dernałowiczów w Mińsku Mazowieckim, w którym mieści się Miejski Dom Kultury. Ten zabytkowy zespół pałacowy odzyskał dawny blask dzięki funduszom europejskim. Mieszkańcy zaś chętnie korzystają z bogatej oferty kulturalnej MDK, który stał się miejscem integracji mieszkańców Mińska i okolic.

 

W konferencji udział weźmie Wiesław Raboszuk wicemarszałek województwa mazowieckiego oraz Mariusz Frankowski dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. W programie wydarzenia znajdą się prezentacje beneficjentów, np. Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy, Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o.  w Zagórzu, a także Fundacja Nasza Bajka oraz gospodarz konferencji Miejski Dom Kultury. Beneficjenci opowiedzą o swoich zrealizowanych projektach, o doświadczeniach i pomysłach na kolejną perspektywę finansową.

 

18 lat w Unii Europejskiej

Na konferencji poruszony zostanie temat nowej perspektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. W jakich obszarach beneficjenci będą mogli realizować swoje inwestycje i co jeszcze wydarzy się na Mazowszu?

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś