Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

W tym tygodniu 16 listopada, konferencja regionalna odbędzie się w podwarszawskiej gminie Konstancin-Jeziorna. Jakie inwestycje zostały zrealizowane w regionie warszawskim zachodnim dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej? Ile środków popłynęło do lokalnych samorządów, przedsiębiorców, placówek medycznych czy instytucji kultury? O efektach dla mieszkańców, o zmianach w miejscowościach i powiatach opowiedzą sami beneficjenci. Natomiast dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Mariusz Frankowski podsumuje 18 lat w UE oraz przybliży założenia nowej perspektywy. Konferencja będzie transmitowana online.

 

Grafika przedstawia napis: Cykl Konferencji Regionalnych Konstancin Jeziorna 16 listopada 2022. Na niebieskim tle zaznaczone są punkty z nazwami miast i datami wszystkich konferencji na Mazowszu.

 

Realne działania w subregionie warszawskim zachodnim dzięki Funduszom Europejskim

Konferencja regionalna odbędzie się tym razem w Konstancińskim Domu Kultury. To wyremontowana kilka lat temu zabytkowa willa Hugonówka. W renowacji i adaptacji wnętrz pomogły środki europejskie. Mieszkańcy zyskali nowoczesne miejsce spotkań i integracji, gdzie oferta kulturalna i edukacyjna jest różnorodna i dostosowana do wieku.

W konferencji udział weźmie Wiesław Raboszuk wicemarszałek województwa mazowieckiego oraz Mariusz Frankowski dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. O swojej przygodzie z Funduszami opowiedzą m.in. Ryszard Machałek zastępca burmistrza Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna, Dariusz Bielecki wójt gminy Pomiechówek, a także Bartłomiej Orlicki kierownik Muzeum Wycinanki w Konstancinie Jeziorna. Beneficjenci przedstawią efekty zrealizowanych inwestycji w swoich małych ojczyznach.

 

Transmisja online

 

 

Konferencja będzie transmitowana  na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook i kanale https://www.youtube.com/user/MJWPUTUBE.

 

18 lat w Unii Europejskiej

Konferencja będzie doskonałą okazją do przybliżenia nowej perspektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. W jakich obszarach beneficjenci będą mogli realizować swoje inwestycje i co jeszcze wydarzy się na Mazowszu?

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś