Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Kolejne spotkanie z beneficjentami funduszy europejskich odbędzie się 25 listopada w Liceum Ogólnokształcącym im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku. Celem spotkania będzie pokazanie opinii publicznej, jak region płocki zmieniał się na przestrzeni lat i jaką rolę odegrały środki z UE. O efektach dla mieszkańców, o zmianach w miejscowościach i powiatach opowiedzą sami beneficjenci. Natomiast dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Mariusz Frankowski podsumuje 18 lat w UE oraz przybliży założenia nowej perspektywy. Konferencja będzie transmitowana online.

 

Grafika przedstawia napis: Cykl Konferencji Regionalnych Płock 25 listopada 2022. Na niebieskim tle zaznaczone są punkty z nazwami miast i datami wszystkich konferencji na Mazowszu.

 

Rozwój subregionu płockiego dzięki Funduszom Europejskim

Konferencja regionalna odbędzie się w jednej z najstarszych szkół w Polsce i Europie, w płockiej Małachowiance. Konferencję otworzy marszałek Adam Struzik oraz Mariusz Frankowski dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. W swojej prezentacji dyrektor Frankowski przybliży założenia nowej perspektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Podsumuje także subregion pod kątem aktywności w realizacji projektów, poda przykłady zrealizowanych inwestycji.

Do udziału w konferencji zaprosiliśmy także beneficjentów. O swoich doświadczeniach z funduszami opowiedzą m.in. Starosta Płocki, Kierownik Referatu Projektów Społecznych w Wydziale Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Płocka, Sekretarz Urzędu Gminy w Mochowie, Prezes Komunikacji Miejskiej w Płocku, a także przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy oraz Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego.

Beneficjenci przedstawią efekty zrealizowanych inwestycji, wskażą korzyści dla mieszkańców, a także podzielą się planami na przyszłość.

 

Transmisja online

 

 

Konferencja będzie transmitowana  na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook i kanale https://www.youtube.com/user/MJWPUTUBE.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś