Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Kolejne spotkanie z beneficjentami funduszy europejskich odbędzie się 25 listopada w Liceum Ogólnokształcącym im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku. Celem spotkania będzie pokazanie opinii publicznej, jak region płocki zmieniał się na przestrzeni lat i jaką rolę odegrały środki z UE. O efektach dla mieszkańców, o zmianach w miejscowościach i powiatach opowiedzą sami beneficjenci. Natomiast dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Mariusz Frankowski podsumuje 18 lat w UE oraz przybliży założenia nowej perspektywy. Konferencja będzie transmitowana online.

 

Grafika przedstawia napis: Cykl Konferencji Regionalnych Płock 25 listopada 2022. Na niebieskim tle zaznaczone są punkty z nazwami miast i datami wszystkich konferencji na Mazowszu.

 

Rozwój subregionu płockiego dzięki Funduszom Europejskim

Konferencja regionalna odbędzie się w jednej z najstarszych szkół w Polsce i Europie, w płockiej Małachowiance. Konferencję otworzy marszałek Adam Struzik oraz Mariusz Frankowski dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. W swojej prezentacji dyrektor Frankowski przybliży założenia nowej perspektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Podsumuje także subregion pod kątem aktywności w realizacji projektów, poda przykłady zrealizowanych inwestycji.

Do udziału w konferencji zaprosiliśmy także beneficjentów. O swoich doświadczeniach z funduszami opowiedzą m.in. Starosta Płocki, Kierownik Referatu Projektów Społecznych w Wydziale Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Płocka, Sekretarz Urzędu Gminy w Mochowie, Prezes Komunikacji Miejskiej w Płocku, a także przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy oraz Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego.

Beneficjenci przedstawią efekty zrealizowanych inwestycji, wskażą korzyści dla mieszkańców, a także podzielą się planami na przyszłość.

 

Transmisja online

 

 

Konferencja będzie transmitowana  na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook i kanale https://www.youtube.com/user/MJWPUTUBE.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych