Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Jeśli korzystasz ze wsparcia finansowego Unii Europejskiej i wdrażasz innowacje technologiczne lub prowadzisz badania naukowe w zakresie technologii cyfrowych czy też inne działania na rzecz rozwoju technologicznego do 28 maja możesz zgłosić swój udział w ICT 2020: Leading the Digital Age. Konferencja odbędzie się w dniach od 1 do 3 grudnia 2020 r. w Kolonii. Wydarzenie organizowane jest przez Komisję Europejską (DG CONNECT) oraz niemiecką prezydencję w Radzie UE.

 

 

ICT 2020 to konferencja wysokiego szczebla, która ma na celu zaprezentowanie najlepszych badań i innowacji finansowanych przez UE w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych. Podczas wydarzenia odbywają się m.in.: liczne sesje tematyczne i działania związane z tworzeniem sieci współpracy, a także ogromna przestrzeń wystawowa dostępna dla innowacyjnych projektów i prototypów, technologii telekomunikacyjnych oraz rezultatów pionierskich badań.

Przestrzeń wystawowa obejmować będzie dziedziny i rozwiązania związane z innowacjami cyfrowymi, m.in.:

  • sztuczna inteligencja,
  • cyberbezpieczeństwo,
  • High Power Computing,
  • robotyka,
  • elektronika,
  • fotonika,
  • dane i chmury,
  • internet następnej generacji (NGI),
  • aplikacje i e-usługi (e-zdrowie, cyfrowe usługi publiczne) w różnych obszarach,
  • digitalizacja dziedzictwa kulturowego.

 

Dla kogo?

Do udziału w konferencji zaproszone są wszystkie projekty wspierające i sprzyjające transformacji cyfrowej w ramach takich programów jak Horyzont 2020, MEDIA czy instrumentu „Łącząc Europę”. Do tegorocznej edycji wydarzenia po raz pierwszy mogą zgłosić się instytucje i beneficjenci programów, którzy realizują działania w zakresie ICT i cyfryzacji ze wsparciem z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Udział w wydarzeniu to szansa na zaprezentowanie się licznej publiczności i poznanie europejskich start-upów technologicznych, dobrych praktyk i działań w obszarze ICT realizowanych w ramach unijnych projektów i inicjatyw KE.

Organizatorzy zapewniają bezpłatną przestrzeń wystawienniczą w jednej z trzech sekcji: Main exhibition, International Cooperation (INCO) Village,  Innovators’ Village.

 

Zgłoszenie uczestnictwa

Wnioski zgłoszeniowe przyjmowane są do 28 maja 2020 r. do godziny 17.

Szczegółowe informacje na temat ICT 2020: Leading the digital age znajdziesz na stronie: https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/news/ict-2020-leading-digital-age

 

Zgłoś się już dzisiaj i zaprezentuj swój projekt!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś