Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Jeśli korzystasz ze wsparcia finansowego Unii Europejskiej i wdrażasz innowacje technologiczne lub prowadzisz badania naukowe w zakresie technologii cyfrowych czy też inne działania na rzecz rozwoju technologicznego do 28 maja możesz zgłosić swój udział w ICT 2020: Leading the Digital Age. Konferencja odbędzie się w dniach od 1 do 3 grudnia 2020 r. w Kolonii. Wydarzenie organizowane jest przez Komisję Europejską (DG CONNECT) oraz niemiecką prezydencję w Radzie UE.

 

 

ICT 2020 to konferencja wysokiego szczebla, która ma na celu zaprezentowanie najlepszych badań i innowacji finansowanych przez UE w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych. Podczas wydarzenia odbywają się m.in.: liczne sesje tematyczne i działania związane z tworzeniem sieci współpracy, a także ogromna przestrzeń wystawowa dostępna dla innowacyjnych projektów i prototypów, technologii telekomunikacyjnych oraz rezultatów pionierskich badań.

Przestrzeń wystawowa obejmować będzie dziedziny i rozwiązania związane z innowacjami cyfrowymi, m.in.:

  • sztuczna inteligencja,
  • cyberbezpieczeństwo,
  • High Power Computing,
  • robotyka,
  • elektronika,
  • fotonika,
  • dane i chmury,
  • internet następnej generacji (NGI),
  • aplikacje i e-usługi (e-zdrowie, cyfrowe usługi publiczne) w różnych obszarach,
  • digitalizacja dziedzictwa kulturowego.

 

Dla kogo?

Do udziału w konferencji zaproszone są wszystkie projekty wspierające i sprzyjające transformacji cyfrowej w ramach takich programów jak Horyzont 2020, MEDIA czy instrumentu „Łącząc Europę”. Do tegorocznej edycji wydarzenia po raz pierwszy mogą zgłosić się instytucje i beneficjenci programów, którzy realizują działania w zakresie ICT i cyfryzacji ze wsparciem z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Udział w wydarzeniu to szansa na zaprezentowanie się licznej publiczności i poznanie europejskich start-upów technologicznych, dobrych praktyk i działań w obszarze ICT realizowanych w ramach unijnych projektów i inicjatyw KE.

Organizatorzy zapewniają bezpłatną przestrzeń wystawienniczą w jednej z trzech sekcji: Main exhibition, International Cooperation (INCO) Village,  Innovators’ Village.

 

Zgłoszenie uczestnictwa

Wnioski zgłoszeniowe przyjmowane są do 28 maja 2020 r. do godziny 17.

Szczegółowe informacje na temat ICT 2020: Leading the digital age znajdziesz na stronie: https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/news/ict-2020-leading-digital-age

 

Zgłoś się już dzisiaj i zaprezentuj swój projekt!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych