Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Uprzejmie informujemy, że w dniu 19 kwietnia 2018 r. podpisana została z firmą ECORYS Polska Sp. z o.o. umowa na realizację badania pt. „Określenie potrzeb interesariuszy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego post 2020”.

Celem badania będzie identyfikacja potrzeb mieszkańców Mazowsza, które powinny zostać wzięte pod uwagę w trakcie prac analitycznych dotyczących konceptualizacji nowej perspektywy finansowej dla regionu post 2020. Ponadto zgromadzone informacje pozwolą odpowiedzieć na pytanie w jakim stopniu przedsięwzięcia podejmowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego 2014 – 2020 w latach 2014 – 2017 przyczyniły się do zwiększenia spójności i konkurencyjności Województwa Mazowieckiego, polepszenia warunków życia jego mieszkańców oraz do identyfikacji potrzeb. Wyniki przedmiotowego badania będą użyteczne podczas projektowania wsparcia w ramach kolejnej perspektywy finansowej.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś