Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych przypomina, że w naborze  nr RPMA.03.03.00-IP.01-14-111/20 podczas oceny wniosku nie przewidziano możliwości jego poprawy. Zgodnie z punktem 8.8 regulaminu naboru „Podczas oceny w ramach kryteriów formalno-merytorycznych oraz kryteriów merytoryczno-szczegółowych nie przewidziano możliwości dokonania korekty tj. wnioskodawca nie będzie wzywany do uzupełnienia/poprawy wniosku w przypadku nie wypełnienia lub niepoprawnego jego wypełnienia”.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o sprawdzenie kompletności i poprawności wszystkich dokumentów przed wysłaniem wniosku.

Należy pamiętać, że informacje zawarte we wniosku oraz w załącznikach muszą być zgodne z prawdą. Podanie nieprawdziwych danych i składanie fałszywych oświadczeń może prowadzić do odpowiedzialności karnej wynikającą z art. 297 Kodeksu Karnego.

 

https://www.funduszedlamazowsza.eu/nabory-wnioskow/3-3-innowacje-w-msp-typ-projektow-finansowanie-wydatkow-msp-ktorych-sytuacja-pogorszyla-sie-w-zwiazku-z-pandemia-covid-19-dotyczacych-utrzymania-biezacej-dzialalnosci-firmy-i-zapewnienia-jej-plyn/

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych