Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych przypomina, że w naborze  nr RPMA.03.03.00-IP.01-14-111/20 podczas oceny wniosku nie przewidziano możliwości jego poprawy. Zgodnie z punktem 8.8 regulaminu naboru „Podczas oceny w ramach kryteriów formalno-merytorycznych oraz kryteriów merytoryczno-szczegółowych nie przewidziano możliwości dokonania korekty tj. wnioskodawca nie będzie wzywany do uzupełnienia/poprawy wniosku w przypadku nie wypełnienia lub niepoprawnego jego wypełnienia”.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o sprawdzenie kompletności i poprawności wszystkich dokumentów przed wysłaniem wniosku.

Należy pamiętać, że informacje zawarte we wniosku oraz w załącznikach muszą być zgodne z prawdą. Podanie nieprawdziwych danych i składanie fałszywych oświadczeń może prowadzić do odpowiedzialności karnej wynikającą z art. 297 Kodeksu Karnego.

 

https://www.funduszedlamazowsza.eu/nabory-wnioskow/3-3-innowacje-w-msp-typ-projektow-finansowanie-wydatkow-msp-ktorych-sytuacja-pogorszyla-sie-w-zwiazku-z-pandemia-covid-19-dotyczacych-utrzymania-biezacej-dzialalnosci-firmy-i-zapewnienia-jej-plyn/

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś