Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

„Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych informuję, że Zarząd Województwa Mazowieckiego podjął uchwałę nr 319/212/21 z dnia 2 marca 2021 r. zmieniającą uchwałę w sprawie przyjęcia „Programu wczesnego wykrywania i profilaktyki cukrzycy wśród mieszkańców województwa mazowieckiego” na lata 2017-2022.

Uchwała wraz z załącznikiem dostępna jest na stronie: https://www.mazovia.pl/samorzad/zarzad/uchwaly-zarzadu/uchwala,43337,31921221.html.

 

W treści ww. programu dodano zapisy, że „świadczenia w ramach programu może wykonywać inny personel medyczny (…), o ile jest uprawniony do wykonywania tego świadczenia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa”.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych