Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach poświęconych kompetencjom poszukiwanym przez mazowieckich pracodawców. Cykl warsztatów organizowany jest w formule zdalnej w maju i czerwcu 2022 roku na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie (UMWM). Warsztaty finansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach programu regionalnego na lata 2014-2020. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie mazowieckiekompetencje.pl.

 

Kolejne lata przyniosą nowe możliwości pozyskania dofinansowania z Unii Europejskiej na Mazowszu, w tym również ze środków programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Jednym z obszarów wsparcia będzie rynek pracy oraz szkolnictwo zawodowe. Jakich kompetencji poszukują mazowieccy pracodawcy? Jakie umiejętności będą kluczowe w kolejnych latach? Odpowiedzi na te pytania oraz rozwiązania umożliwiające dopasowanie oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy będą przedmiotem bezpłatnych warsztatów organizowanych na zlecenie UMWM. Pod uwagę wzięte zostaną zwłaszcza kompetencje wspierające rozwój inteligentnej specjalizacji Mazowsza. Zgodnie z „Regionalną Strategią Innowacji dla Mazowsza do 2030” należą do niej takie obszary jak:

  • bezpieczna żywność,
  • inteligentne systemy w przemyśle i infrastrukturze,
  • nowoczesny ekosystem biznesowy,
  • wysoka jakość życia.

 

Terminy warsztatów:

  • spotkania wprowadzające: 18,19,20 maja
  • spotkania podsumowujące: 1,2,3 czerwca

Jeden uczestnik może wziąć udział w jednym spotkaniu wprowadzającym oraz jednym spotkaniu podsumowującym.

 

Kto może wziąć udział w warsztatach?

Do udziału w warsztatach zaproszeni są:

  • przedsiębiorcy,
  • przedstawicie instytucji rynku pracy, doradztwa zawodowego,
  • przedstawiciele szkół zawodowych i ich organów założycielskich.

 

Jak się zarejestrować?

Udział w warsztatach wymaga rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://mazowieckiekompetencje.pl/ . Warsztaty realizuje firma Bluehill Sp. z o.o.

Zapraszamy do udziału!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś