Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Przed Wami trzeci numer broszury z cyklu #eFEktUE! Tak jak dotychczas, przedstawiamy w niej najciekawsze mazowieckie projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich – tym razem ze świata nowych technologii. Dowiedz się na jakie innowacyjne pomysły zostały przeznaczone środki unijne!

Reprezentanci tych projektów, między innymi Prezesi firm DealDone czy InPhoTech wypowiadają się na temat tego, jak Fundusze Europejskie przyczyniły się do rozwoju ich firm i sfinansowały innowacyjne projekty. Dowiecie się też jaka nowa inwestycja zostanie wybudowana przez Centrum Nauki Kopernik przy wsparciu z Unii Europejskiej.

A jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat Funduszy Europejskich na Mazowszu, zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas w najbliższym czasie wydarzeniach: konferencjach regionalnych i Plebiscycie Lider Zmian. Oprócz tego, przekazujemy wiedzę w pigułce na temat obowiązków informacyjno-promocyjnych Beneficjentów, które muszą zostać wypełnione przy korzystaniu z dofinansowania unijnego.

 

Zapraszamy do lektury!

 

Pliki do pobrania

Broszura #eFEktUE 3/2021

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś