Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

 

Przed Wami  nowy numer broszury z cyklu #eFEktUE! Prezentujmey w nim najciekawsze projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich ze wszystkich subregionów Mazowsza. Tym razem są to zwycięzcy  plebiscytu „#eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023” . Na prawie 50 zgłoszonych projektów interanuaci oddali ponad 7 tysięcy głosów. Od renowacji, odnawialne źródła energii, termomodernizację, edukację, ochronę zdrowia, usługi opiekuńcze aż po wsparcie prac B+R w medycynie  – to tylko niektóre obszary, które rozwijają się dzięki Funduszom Europejskim i służą mieszkańcom naszego regionu.

Wyniki plebiscytu poznaliśmy podczas 11. Forum Rozwoju Mazowsza, które odbyło się 9 grudnia 2021 w EXPO XXI. Dyplomy odebrali przedstawiciele 22 projektów, które otrzymały automatyczną nominację do udziału w konkursie głównym Lider Zmian 2023 w kategorii #eFEktUE, który będzie stanowić podsumowanie kończącego się programu regionalnego na lata 2014-2021.

Zapraszamy do lektury!

Plik do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych