Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Członkostwo Polski w Unii Europejskiej osiągnęło pełnoletniość😊 To duży powód do świętowania, ale też dobry czas na podsumowania, co się przez 18 lat zmieniło w naszym kraju dzięki funduszom europejskim.

Postanowiliśmy to zrobić poprzez pokazanie 5 historii. Przekrój bohaterów jest olbrzymi. Wszystko po to, żebyście dowiedzieli się w jak wielu dziedzinach życia fundusze są obecne i jak wpłynęły na losy naszych bohaterów. Właśnie dotarliśmy do mety. Nakręciliśmy 5 różnych historii. Wszystkie filmy z serii Piękni 18-letni znajdują się poniżej oraz na naszym YouTube.

Filmy możecie też obejrzeć na dużym ekranie. Już w kinach są emitowane filmy o Dominice, Franciszce i Stefanie oraz o Magdzie i Kubie, a historia Utopca i Księdza Wojciecha będzie wyświetlana od 25.11.2022 r. Filmy będą pokazywane w blokach reklamowych przed seansem.

Zapraszamy do kin na Mazowszu:

w Warszawie możecie nas oglądać w: Kinotece, Atlanticu, Wiśle, Stacji Falenica, w Kinie Ada, w U-jazdowskie Kino, Elektroniku i Kinie za Rogiem na Bielanach.

W okolicach Warszawy zapraszamy do Kina Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, do Wilgi w Garwolinie, do Kina Mazowsze i Odeon w Sochaczewie, do Kalejdoskopu w Płońsku, do Grójeckiego Ośrodka Kultury, Kino Muza w Mińsku Mazowieckim, Kino-Teatr Kurtyna w Sulejówku, Kino Pomiechówek, Kino Niwa w Nasielsku, Kino Kultura w Wołominie, Kino Kongres w Węgrowie, Kino Dobrych Filmów w Wyszkowie, Kino Baśń w Piastowie, do kina w Mszczonowskim Ośrodku Kultury, do Kina Bajka w Błoniu i Kino Uciecha w Górze Kalwarii.

A we wszystkich innych większych miastach Mazowsza:

w Siedlcach w NoveKino, w Płocku w NoveKino Przedwiośnie i w Kino za Rogiem, w Ostrołęce w Kino Jantar, w Ciechanowie w Kino Łydynia, w Radomiu w kinie w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia i w Żyrardowie w Kino Len.

5 historii nie tylko nagraliśmy, ale też opisaliśmy w kronice pt. „Piękni 18-letni”, która ukaże się jako dodatek:

22.11.2022 w Tygodniku Płockim, Tygodniku Ciechanowskim

23.11.2022 w Tygodniku Siedleckim

25.11.2022 w dzienniku Echo Dnia w Radomiu i Tele Magazynie, który ukazuje się jako dodatek telewizyjny do dziennika Polska Metropolia Warszawska

28.11.2022 w gazecie Polska Metropolia Warszawska

29.11.2022 w Tygodniku Ostrołęckim.

 

 

 

Piękni 18-letni. Magda i Kuba

 

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś