Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Od września jest prowadzona kampania o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 (RPO WM 2014-2020) i pozytywnych efektach korzystania z Funduszy Europejskich. Na naszych profilach społecznościowych na Facebooku, Twitterze i Instagramie regularnie prezentujemy projekty, które z sukcesem wykorzystują środki unijne. Wszystkie posty zawierają hasło #eFEktUE i są publikowane w podobnej wizualizacji, która jest częścią kreacji kampanii.

 

W trakcie trwania kampanii wyprodukowaliśmy dwa 30-sekundowe spoty reklamowe , które będziemy emitować w ramach dwóch 14-dniowych edycji.

Dzięki wsparciu z Unii niejednokrotnie przekonaliśmy się, że Fundusze Europejskie wychodzą nam na zdrowie! I o tym jest nasz jeden ze spotów, który pokazuje pozytywne rezultaty w obszarze medycyny, które dokonują się dzięki Funduszom Europejskim. Spot „eFEktUE na zdrowie!” będzie emitowany w kinach i na ekranach LCD w komunikacji miejskiej od 11 do 24 czerwca 2021 r.

 

 

W drugim spocie podkreślamy magiczne działanie Funduszy Europejskich, które jak za pomocą czarodziejskiej różdżki zmieniają otaczającą nas rzeczywistość. Spot „Magiczny eFEktUE!” będzie emitowany na tych samych nośnikach reklamowych od 16 do 29 lipca 2021 r.

 

 

#eFEktUE w kinach

Spoty możecie zobaczyć w następujących kinach na Mazowszu:

  • we wszystkich kinach sieci Helios w Warszawie, Siedlcach, Radomiu, Płocku, Wołominie i Legionowie
  • w Warszawie w kinach: Atlantic, Elektronik, Kino Ada, Kino za Rogiem Warszawa Bielany, Multikino Warszawa Ursynów, Stacja Falenica, U-jazdowski Kino oraz w Wiśle
  • w Siedlcach w NoveKino Siedlce
  • w Radomiu w Elektrowni i Mutikinie
  • w Płocku w NoveKino Przedwiośnie i w Kinie Za Rogiem
  • w Wołominie w Kultura-Wołomin
  • w Ostrołęce w kinie Jantar
  • w Żyrardowie w Kino Len
  • w Ciechanowie w kinie Łydynia
  • w Pruszkowie w Multikinie

 

#eFEktUE w komunikacji publicznej

Spoty będą emitowane w komunikacji publicznej na ekranach LCD w wybranych liniach autobusowych na trasach Warszawa – Piaseczno, Warszawa – Legionowo, w przypadku Mazowsza w takich miastach jak: Pruszków, Płock, Ostrołęka i Żyrardów, a w samej Warszawie nie tylko w autobusach, ale również w wyznaczonych tramwajach.

#eFEktUE w prasie

O projektach, które z sukcesem wykorzystują środki unijne na terenie Mazowsza, będzie można przeczytać również w tygodniku „Polityka”, w dołączonej do niego broszurze #EFEktUE, której 2 numery ukażą się 16 czerwca i 21 lipca 2021 r.

Mimo, że sama kampania będzie trwała do września tego roku, to z #eFEktUE będziemy nadal korzystać aby wyróżnić projekty! Zachęcamy zatem beneficjentów, którzy otrzymali fundusze europejskie z programu regionalnego dla Mazowsza do używania również w swoich postach i twittach hasła #eFEktUE.

 

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś