Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już w najbliższy czwartek 2 lipca o godzinie 11.00 zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium dotyczącym konkursu o fundusze europejskie na integrację społeczną i aktywizację zawodową osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. O dofinansowanie mogą ubiegać się m.in. powiatowe centra pomocy rodzinie, ośrodki pomocy społecznej, czy też organizacje pozarządowe. Na składanie wniosków mają czas do 24 lipca. Webinarium będzie miało charakter interaktywny, z możliwością zadawania pytań i prowadzenia dyskusji z prowadzącymi. Organizatorem spotkania jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych i Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Warszawie.

Celem webinarium będzie omówienie założeń konkursu oraz kryteriów, które należy spełnić aby mieć szansę na dofinansowanie. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną również zasady kwalifikowalności wydatków, które będą podstawą do rozliczania projektów.

Dla kogo?

Webinarium skierowane jest do wszystkich podmiotów zainteresowanych ubieganiem się o fundusze europejskie na działania z zakresu integracji społeczno-zawodowej, m.in. powiatowych centrów pomocy rodzinie, ośrodków pomocy społecznej, czy organizacji pozarządowych.

 

Gdzie szukać informacji?

Szczegóły dotyczące webinarium i formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie: WEBINARIUM – Aktywizacja społeczno-zawodowa osób wykluczonych i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu – RPMA.09.01.00-IP.01-14-095/20 RPO WM 2014 – 2020. Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami o konkursie z Działania 9.1 Aktywizacja społeczno-zawodowa osób wykluczonych i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu.

Szybka rejestracja

Udział w webinarium nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Możesz skorzystać z szybkiej rejestracji i wszystkie niezbędne informacje i przypomnienie o wydarzeniach na żywo otrzymasz na swój adres e-mail.

Organizator:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych  i Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w webinarium i zachęcamy do ubiegania się o Fundusze Europejskie!

 

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Gdzie szukać informacji o konkursach o unijne dofinansowanie?

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tymczasowo zawieszone zostały usługi bezpośrednie. Osoby zainteresowane zdobyciem informacji o aktualnych i planowanych konkursach zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube oraz Instagram.
  • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś