Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

 

 

Komisja Europejska szuka startupów, małych i średnich firm dysponujących technologiami, które mogą pomóc w pracach nad testami, leczeniem i innych obszarach walki z epidemią koronawirusa. Zachęcamy do ubiegania się o unijne wsparcie w ramach programu EIC Accelerator. Wnioski można składać tylko do 18 marca do godziny 17.00.

Program EIC Accelerator dedykowany jest firmom z sektora MŚP, które wykazują wysoki potencjał do rozwoju, a także dysponują innowacyjnymi rozwiązaniami (technologiami, produktami, usługami), które zamierzają wdrożyć na rynek. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną Komisja Europejska dołoży wszelkich starań, aby przyspieszyć przyznawanie wsparcia na projekty związane z ograniczeniem rozprzestrzeniania się i leczeniem osób zarażonych koronawirusem. Wsparcie przyznawane będzie w formie grantów oraz finansowania mieszanego (grant oraz finansowanie kapitałowe).

Zapraszamy do udziału w konkursie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.ec.europa.eu/.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś