Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

 

 

Komisja Europejska szuka startupów, małych i średnich firm dysponujących technologiami, które mogą pomóc w pracach nad testami, leczeniem i innych obszarach walki z epidemią koronawirusa. Zachęcamy do ubiegania się o unijne wsparcie w ramach programu EIC Accelerator. Wnioski można składać tylko do 18 marca do godziny 17.00.

Program EIC Accelerator dedykowany jest firmom z sektora MŚP, które wykazują wysoki potencjał do rozwoju, a także dysponują innowacyjnymi rozwiązaniami (technologiami, produktami, usługami), które zamierzają wdrożyć na rynek. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną Komisja Europejska dołoży wszelkich starań, aby przyspieszyć przyznawanie wsparcia na projekty związane z ograniczeniem rozprzestrzeniania się i leczeniem osób zarażonych koronawirusem. Wsparcie przyznawane będzie w formie grantów oraz finansowania mieszanego (grant oraz finansowanie kapitałowe).

Zapraszamy do udziału w konkursie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.ec.europa.eu/.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych