Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

 

 

Komisja Europejska szuka startupów, małych i średnich firm dysponujących technologiami, które mogą pomóc w pracach nad testami, leczeniem i innych obszarach walki z epidemią koronawirusa. Zachęcamy do ubiegania się o unijne wsparcie w ramach programu EIC Accelerator. Wnioski można składać tylko do 18 marca do godziny 17.00.

Program EIC Accelerator dedykowany jest firmom z sektora MŚP, które wykazują wysoki potencjał do rozwoju, a także dysponują innowacyjnymi rozwiązaniami (technologiami, produktami, usługami), które zamierzają wdrożyć na rynek. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną Komisja Europejska dołoży wszelkich starań, aby przyspieszyć przyznawanie wsparcia na projekty związane z ograniczeniem rozprzestrzeniania się i leczeniem osób zarażonych koronawirusem. Wsparcie przyznawane będzie w formie grantów oraz finansowania mieszanego (grant oraz finansowanie kapitałowe).

Zapraszamy do udziału w konkursie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.ec.europa.eu/.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych