Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zachęcamy do udziału w konferencji B+R pod hasłem „Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle?”. Konferencja dedykowana będzie przedstawieniu możliwości, jakie stoją przed polskimi przedsiębiorstwami dzięki nowej perspektywie finansowej. Gra warta jest świeczki, ponieważ dotyczy oferty z Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) 2021-2027 o budżecie 7,9 mld euro, Programu Ramowego Horyzont Europa – niemal 95 mld euro oraz funduszy regionalnych na lata 2021-2027.

 

 

Jak co roku, Konferencja będzie forum wymiany najlepszych praktyk w odniesieniu do tworzenia w przedsiębiorstwach ekosystemu przyjaznego do prowadzenia działalności innowacyjnej. Poznamy historie sukcesu beneficjentów minionej perspektywy, jak również tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie innowacji. Istotną częścią wydarzenia będzie pokazanie korzyści płynących z systemu wsparcia oferowanego przez STEP – Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł na Projekt oraz Innovation Coach. Dzięki temu pokażemy, jak zacząć i jakie niesie to ze sobą korzyści.

Konferencja skierowana jest do polskich firm, zainteresowanych wejściem na ścieżkę innowacji, jak również realizujących projekty B+R+I. Wydarzenie odbędzie się w formule on-line. W konferencji wezmą udział przedstawiciele Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Urząd Patentowy RP, Stowarzyszenie IPMA Polska. Gościem specjalnym, który przybliży naszym uczestnikom możliwości Programu Ramowego Horyzont Europa będzie P. Peter Droell, Dyrektor ds. prosperity DG RTD Komisji Europejskiej.  

Wydarzenie organizowane jest przez Centrum Projektów Badawczych UE przy Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN, odbędzie się on-line w czasie rzeczywistym.

 

Dokładny program konferencji i rejestracja pod linkiem:

https://tinyurl.com/mtws77vx

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś