Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Informujemy, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie realizuje program wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej i OZE. Doradcy NFOŚiGW świadczą między innymi usługi dotyczące oceny Planu Gospodarki Niskoemisyjnej przygotowanych przez Wnioskodawców w ramach projektów na Konkurs z działania 4.2, Efektywność energetyczna, Typ projektów: Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej.

Informujemy również, że warunkiem otrzymania punktów w ramach kryterium „Zgodność projektu z Planem Gospodarki Niskoemisyjnej” w ramach konkursu nr RPMA.04.02.00-IP.01-14-006/15 jest dołączenie do wniosku o dofinasowanie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej wraz z zaświadczeniem potwierdzającym pozytywną ocenę dokumentu wydanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Dokumenty do oceny można przesyłać do zespołu Doradców energetycznych drogą elektroniczną przez stronę internetową Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych