Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Czy wiesz, że nawet mała zmiana może być innowacją? Czasem pozornie drobne usprawnienia w Twojej firmie mogą zdobyć dofinansowanie. Nie musisz być Einsteinem, żeby wprowadzać innowacje z Funduszy Europejskich! Właśnie pod takim hasłem odbywa się kampania informacyjna Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Dowiedz się więcej na stronie www.dotacjenainnowacje.gov.pl.

 

 

Innowacje nie są zarezerwowane tylko dla dużych firm z rozwiniętymi działami badań i rozwoju. Projekty z tego zakresu mogą realizować również mniejsze przedsiębiorstwa, które nie dysponują zespołem ekspertów. Planujesz usprawnić procesy, udoskonalić produkty lub usługi, a może rozszerzyć ofertę swojej firmy? Wszystko co nowe dla Twojego przedsiębiorstwa to właśnie innowacje, które mają szansę na dofinansowanie z Unii Europejskiej.

 

 

Skorzystaj z pomocy ekspertów

Specjalnie z myślą o przedsiębiorcach działa bezpłatna usługa STEP (Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł), stworzona przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Jak z niej skorzystać? Wystarczy wypełnić formularz internetowy dostępny na stronie www.dotacjenainnowacje.gov.pl (w zakładce „Masz wątpliwości? Zapytaj ekspertów”):

  • jeśli masz już pomysł na innowację – eksperci pomogą Ci go dopracować i sprawdzą, czy masz szansę dostać dofinansowanie,
  • jeśli nie masz jeszcze pomysłu – po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą konsultant, tzw. coach innowacji, który pomoże przeanalizować branżę i potencjał Twojej firmy oraz zaproponuje źródło finansowania zmian.

 

Sprawdź dofinansowane projekty

Zapraszamy do sprawdzenia, jakie innowacyjne projekty firm z Mazowsza już otrzymały dofinansowanie z funduszy europejskich.  Ich wykaz znajdziesz na stronie MapaDotacji.gov.pl.

 

Rozwijaj swoją firmę z Funduszami Europejskimi – Nie musisz być Einsteinem, żeby wprowadzać innowacje!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś