Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 30 sierpnia nastąpi Wielki Finał akcji „Europa To My”, w której przez trzy miesiące podsumowywaliśmy wykorzystanie przez Polskę środków unijnych w ostatnich latach. Pokazywaliśmy zmiany jakie nastąpiły dzięki realizacji tysięcy różnorodnych projektów w całej Polsce.

Główną częścią akcji był ogólnopolski konkurs, do którego można było zgłaszać przedsięwzięcia, które skorzystały z dofinansowania unijnego w ostatnich latach. Głosami internatów zwycięzcą konkursu została Pani Edyta Madej, która zgłosiła historię opisującą przemianę Bulwaru Nadwarciańskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Przeczytaj historię Pani Edyty.

Autorka finałowego zgłoszenia wygrała europejską podróż marzeń i laptopa a Gorzów Wlkp. zyska dodatkową innowacyjną i użyteczną społecznie inwestycję o wartości do 50 tys. zł brutto.

Dodatkowo 30 sierpnia właśnie w Gorzowie Wlkp. na Bulwarze Nadwarciańskim odbędzie się Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich zakończony wielkim koncertem z udziałem gwiazd.

Impreza plenerowa obejmująca organizację miasteczka ze stoiskami finalistów konkursu odbędzie się od godz. 11.00 do 19.00. W miasteczku będą prowadzone animacje i atrakcje dla gości. Na stoiskach finaliści konkursu zaprezentują swoje projekty dofinansowane z UE i miejscowości. Dodatkowo konsultanci Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich będą udzielać informacji na temat możliwości pozyskania wsparcia ze środków unijnych.

O godzinie 21.30 rozpocznie się koncert finałowy z udziałem czołowych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej i będzie transmitowany na żywo na antenie TVP 1. Zagrają Edyta Górniak, Afromental, Margaret, Monika Kuszyńska, Donatan i Cleo, Formacja Nieżywych Schabuff oraz Mateusz Ziółko – zwycięzca trzeciej edycji The Voice of Poland.

Zapraszamy!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś