Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Po raz pierwszy we wszystkich krajach Unii Europejskiej w kwietniu br. będą zorganizowane Europejskie Dni Pracodawcy. Na Mazowszu przedstawiciele publicznych służb zatrudnienia spotkają się z pracodawcami 6 kwietnia.

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie i Uniwersytet Warszawski organizują seminarium pt: „Usługi urzędów pracy i partnerów rynku pracy dla pracodawców”, podczas którego pracodawcy zapoznają się z ofertą m.in. Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, Urzędu Pracy m. st. Warszawy, Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy OHP oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

W Polsce co roku z Funduszu Pracy i Europejskiego Funduszu Społecznego przekazywane są setki milionów złotych dla pracodawców, m.in. na tworzenie nowych miejsc pracy, finansowanie staży, podnoszenie kwalifikacji pracowników czy dofinansowanie zatrudnienia osób powyżej 50. roku życia. Jednak ta oferta publicznych służb zatrudnienia nie jest w pełni znana ‒ stąd pomysł, by zaprezentować i przybliżyć możliwości współpracy pracodawców z wojewódzkimi i powiatowymi urzędami pracy oraz instytucjami związanymi z rynkiem pracy.

Więcej o Europejskich Dniach Pracodawcy na stronie internetowej www.wupwarszawa.praca.gov.pl.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś