Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Uprzejmie informuję, że już dzisiaj na VOD TVP zostały zamieszczone audycje pt. „Europa To My – Europejska podróż po Polsce”, które uprzednio zostały wyemitowane na TVP 1, TVP Polonia i TVP Regionalna (w danej stacji lokalnej). Zobacz odcinki na VOD.

Zachęcamy do oglądania audycji i ich promowania. Naszym zdaniem udało się pokazać wiele ciekawych projektów, poza tymi które dotyczyły Finalistów.

Przypominamy, że trwa jeszcze głosowanie w konkursie. Zachęcamy do oddawania głosów na wybrany projekt. Głosować można tylko do jutra do północy na stronie www.europatomy.eu/finalisci.

Zwycięzcę poznamy już 27 lipca br.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2022 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych