Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

We wrześniu Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zorganizuje osiem konferencji regionalnych, które będą podsumowaniem wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Jak zmieniły się regiony Mazowsza, jak wnioskodawcy oceniają swoją pracę, ile powstało nowych inwestycji? Tego dowiemy się w Siedlcach, Radomiu, w Warce, Ostrołęce, Płocku, Ciechanowie, Legionowie oraz Piasecznie.

 

Efekty UE w wielu odsłonach. Mazowsze 2020

W tym roku, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zorganizuje aż osiem konferencji, a partnerami wydarzeń są beneficjenci funduszy europejskich. W programie każdego wydarzenia  znajdzie się podsumowanie wsparcia w danym regionie, pokażemy sukcesy wnioskodawców i efekty zrealizowanych inwestycji. Odpowiemy na pytanie czy zmieniła się jakość życia mieszkańców?

Podczas konferencji powiemy, jak wygląda Unia Europejska w dobie COVID-19. Dodatkowo goście konferencji dowiedzą się jak bardzo Unia Europejska wspiera Mazowsze w walce z pandemią oraz co dalej z Funduszami Europejskimi?

Na zakończenie każdej konferencji na uczestników będzie czekała niespodzianka – prezentacja projektu dofinansowanego z RPO WM 2014-2020.

Spotkania będą dostępne na żywo na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook.

Więcej informacji o konferencjach organizowanych przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych znajdzie się pod adresem: funduszedlamazowsza.eu

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś