Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

We wrześniu Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zorganizuje osiem konferencji regionalnych, które będą podsumowaniem wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Jak zmieniły się regiony Mazowsza, jak wnioskodawcy oceniają swoją pracę, ile powstało nowych inwestycji? Tego dowiemy się w Siedlcach, Radomiu, w Warce, Ostrołęce, Płocku, Ciechanowie, Legionowie oraz Piasecznie.

 

Efekty UE w wielu odsłonach. Mazowsze 2020

W tym roku, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zorganizuje aż osiem konferencji, a partnerami wydarzeń są beneficjenci funduszy europejskich. W programie każdego wydarzenia  znajdzie się podsumowanie wsparcia w danym regionie, pokażemy sukcesy wnioskodawców i efekty zrealizowanych inwestycji. Odpowiemy na pytanie czy zmieniła się jakość życia mieszkańców?

Podczas konferencji powiemy, jak wygląda Unia Europejska w dobie COVID-19. Dodatkowo goście konferencji dowiedzą się jak bardzo Unia Europejska wspiera Mazowsze w walce z pandemią oraz co dalej z Funduszami Europejskimi?

Na zakończenie każdej konferencji na uczestników będzie czekała niespodzianka – prezentacja projektu dofinansowanego z RPO WM 2014-2020.

Spotkania będą dostępne na żywo na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook.

Więcej informacji o konferencjach organizowanych przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych znajdzie się pod adresem: funduszedlamazowsza.eu

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych