Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Wszystko co dobre szybko się kończy…I również 11. Forum Rozwoju Mazowsza dobiegło końca. To były 2 dni pełne dyskusji i inspiracji na rzecz rozwoju regionu przy wsparciu Unii Europejskiej. Tegoroczną edycję wydarzenia współtworzyło ponad 70 ekspertów reprezentujących przeszło 50 instytucji publicznych, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. W programie wydarzenia znalazło się aż 12 debat, wystąpienia i czaty tematyczne, które zostały wyświetlone prawie 7 tys. razy! Wydarzenie odbyło się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz Europejskiego Komitetu Regionów. Organizatorem Forum była Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. 

Dziękujemy, że byli Państwo z nami w zupełnie nowej dla nas zdalnej formule. Już niebawem udostępnimy nagrania z debat, wystąpień oraz materiały konferencyjne. Zapraszamy do śledzenia strony www.forumrozwojumazowsza.pl oraz mediów społecznościowych (FacebookLinkedIn oraz YouTube)

Do zobaczenia na mazowieckim szlaku Funduszy Europejskich!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś