Wróc do góry
Kliknij, aby rozwinąć
Ikona drukarki - wersja do wydruku
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze Serwis Serwisu Komisji Europejskiej
Nawigacja
Zamknij

Nasze serwisy

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom VI Forum Rozwoju Mazowsza organizowanego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych w dniach 7-8 października na PGE Narodowy w Warszawie. Dwa dni debat, dyskusji, warsztatów przyciągnęły łącznie prawie 2 tysiące uczestników.

– Zakończyliśmy szóstą edycję Forum Rozwoju Mazowsza. W tym roku zaproponowaliśmy zupełnie nową formułę: trzy sceny, ponad 100 ekspertów, 10 stref tematycznych i ogromna przestrzeń do dyskusji – powiedział Mariusz Frankowski, Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych – Było to wyjątkowe wydarzenie również dlatego, że stanowiło podsumowanie unijnej perspektywy 2007-2013 oraz prezentowało wyzwania na najbliższe lata. Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020, z czego ponad 2 mld zł to środki na innowacyjność, przedsiębiorczość i współpracę biznesu z sektorem naukowym.

Już niebawem dostępne będzie podsumowanie, nagrania z poszczególnych debat oraz fotorelacja z całego wydarzenia. Jeszcze raz dziękujemy, że byli Państwo z nami i do zobaczenia za rok. W oczekiwaniu na podsumowanie Forum, zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2019 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych