Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom VI Forum Rozwoju Mazowsza organizowanego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych w dniach 7-8 października na PGE Narodowy w Warszawie. Dwa dni debat, dyskusji, warsztatów przyciągnęły łącznie prawie 2 tysiące uczestników.

– Zakończyliśmy szóstą edycję Forum Rozwoju Mazowsza. W tym roku zaproponowaliśmy zupełnie nową formułę: trzy sceny, ponad 100 ekspertów, 10 stref tematycznych i ogromna przestrzeń do dyskusji – powiedział Mariusz Frankowski, Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych – Było to wyjątkowe wydarzenie również dlatego, że stanowiło podsumowanie unijnej perspektywy 2007-2013 oraz prezentowało wyzwania na najbliższe lata. Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020, z czego ponad 2 mld zł to środki na innowacyjność, przedsiębiorczość i współpracę biznesu z sektorem naukowym.

Już niebawem dostępne będzie podsumowanie, nagrania z poszczególnych debat oraz fotorelacja z całego wydarzenia. Jeszcze raz dziękujemy, że byli Państwo z nami i do zobaczenia za rok. W oczekiwaniu na podsumowanie Forum, zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś