Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Po 12 latach zarządzania Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych Dyrektor Mariusz Frankowski przyjął nominację na stanowisko Wojewody Mazowieckiego. Dziękujemy za pracę i zaangażowanie na rzecz rozwoju Mazowsza dzięki możliwościom wynikającym z członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Życzymy sukcesów na dalszej drodze zawodowej!

 

Dziękujemy za 12 lat pracy i zaangażowania na rzecz rozwoju Mazowsza , a w tle flaga Unii Europejskiej oraz zdjęcie byłego Dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Mariusza Frankowskiego

 

Trwa czwarta unijna perspektywa dla Polski, z której również Mazowsze korzysta ze środków na wsparcie rozwoju społeczno-gospodarczego. Mariusz Frankowski zajmuje się tematyką europejską i rozwoju terytorialnego od blisko 20 lat. Od 2011 roku zarządzał Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych, instytucją odpowiedzialną obecnie za wdrażanie funduszy europejskich z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Wcześniej pełnił rolę Zastępcy Dyrektora Departamentu Strategii i Rozwoju Regionalnego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.
Od wielu lat zaangażowany w działania gremiów wspierających rozwój regionalny m.in.: Europejskiego Komitetu Regionów, Rad Inwestycyjnych Inicjatyw JEREMIE i JESSICA w województwie mazowieckim, a także Mazowieckiej Rady Innowacyjności.

 

Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów,

Zespół Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Program „Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027” jest szansą na wsparcie tysięcy inwestycji poprawiających jakość życia mieszkańców. Ponad 9 mld zł z Unii Europejskiej pomoże w realizacji projektów infrastrukturalnych, biznesowych, naukowych, zdrowotnych, społeczno-edukacyjnych i rozwijających mazowiecki rynek pracy. A z efektów dofinansowanych działań skorzystamy wszyscy. I to jest właśnie #FEnomenUE.

Zachęcamy do odwiedzania nowej strony programu – www.funduszeUEdlamazowsza.eu – a także kont „Fundusze Europejskie dla Mazowsza” w mediach społecznościowych. Jesteśmy dostępni w serwisach Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube, Instagram oraz Pinterest.

 

Dbamy o widoczność efektów Funduszy Europejskich w regionie!

Zespół Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych realizuje szereg działań mających na celu promowanie efektów inwestycji dofinansowanych przez Unię Europejską, m.in.:

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś