Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 11 grudnia br. o godzinie 10 na żywo, weź udział w trzecim z czteroodcinkowego cyklu webinarium dla potencjalnych Beneficjentów działania 9.1 Aktywizacja społeczno-zawodowa osób wykluczonych i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu pt. „Działanie 9.1 szansą dla OPS i PCPR”. Aktywna integracja dla włączenia społecznego realizowana przez Ośrodki Pomocy Społecznej i Powiatów Centra Pomocy Rodzinie jest szczególnie ważnym obszarem wsparcia ze środków EFS w ramach RPO WM 2014-2020. Cykl webinariów będzie miał charakter informacyjno-doradczy i prowadzony będzie przez wieloletnich specjalistów, praktyków i doświadczonych wdrożeniowców w tematyce funduszy europejskich.

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych serdecznie zaprasza na trzeci odcinek cyklu 4 webinariów prowadzonych na żywo, dotyczących działania 9.1 Aktywizacja społeczno-zawodowa osób wykluczonych i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, który odbędzie się 11 grudnia 2018 roku o godz. 10. Prowadzącymi trzeci odcinek będą wieloletni specjaliści w obszarze funduszy europejskich: Pan Andrzej Krupa z Wydziału Weryfikacji Formalnej i Pomocy Publicznej EFS i Pan Sławomir Ludwiniak z Wydziału Oceny Merytorycznej Wniosków EFS. Omówione zostaną m.in.:

  • warunki naboru;
  • kryteria formalne i ich ocena;
  • kryteria merytoryczne i ich ocena.

Projekty z działania 9.1 mają szczególne znaczenie w systemie wsparcia osób wymagających aktywnej integracji o charakterze: społecznym, zawodowym, edukacyjnym, zdrowotnym. Uczestnicy będą mogli na żywo zadawać pytania podczas trwania odcinka. Zachęcamy wszystkie wyspecjalizowane podmioty w zakresie aktywizacji zawodowej do wzięcia udziału w cyklu webinariów, aktywnego uczestnictwa na żywo  oraz złożenia projektów w nadchodzącym naborze.

 

Szybka rejestracja

Udział w webinarium nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Wejdź w poniższy link i skorzystaj z szybkiej rejestracji. Wszystkie niezbędne informacje i przypomnienie o wydarzeniu na żywo otrzymasz na swój adres emailowy.

Formularz rejestracyjny

Cykl webinariów będzie składał się z:

I odcinek – „Działanie 9.1 szansą dla OPS i PCPR” – o charakterze informacyjnym, całościowo przedstawiający zagadnienia związane z działaniem i konkursem, zachęcający Beneficjentów do aplikowania (odcinek zrealizowany: https://www.youtube.com/watch?v=e_1yqNr4Ul4):

II odcinek – „Zgłoś swój projekt” – zgłoszenie do wykazu zidentyfikowanych projektów pozakonkursowych (odcinek zrealizowany: https://www.youtube.com/watch?v=SKjD3YInUhU):

III odcinek – „Informacja o naborze, ocena formalna i merytoryczna wniosków” – termin: 11 grudnia, godz. 10:

  • warunki naboru;
  • kryteria formalne i ich ocena;
  • kryteria merytoryczne i ich ocena.

IV odcinek – „Wniosek o dofinansowanie” – termin: 18 grudnia.

  • Części wniosku o dofinansowanie;
  • Kryteria formalne i merytoryczne we wniosku o dofinansowanie;
  • Wypełnienie i sprawdzenie wniosku o dofinansowanie.

 

Dla Kogo?

Beneficjenci Działania 9.1 Aktywizacja społeczno-zawodowa osób wykluczonych i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, typ projektu: Aktywna integracja dla włączenia społecznego realizowana przez Ośrodki Pomocy Społecznej i Powiatów Centra Pomocy Rodzinie w IV kwartale 2018. tj. Ośrodki Pomocy Społecznej i Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie.

 

Organizator:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych
ul. Jagiellońska 74
03-301 Warszawa

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych