Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

 

Czy wiesz dokąd tupta jeż? Czujesz zmianę? Mamy dobrą wiadomość😊

Ruszyła nowa strona internetowa Funduszy Europejskich dla Mazowsza!

Co na niej znajdziesz?

Przejrzysty interfejs, aktualne newsy, czytelne informacje o naborach wniosków, wyniki zakończonych konkursów, poradniki dotyczące aplikowania o środki europejskie i wiele, wiele innych.

O tym, że mamy nową stronę informujemy w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej prowadzonej w listopadzie na różnych nośnikach outdoorowych. Tym razem bohaterami przekazu są zwierzęta😉

Słodki jesienny jeż tupta na nową stronę na reklamach na tyłach autobusów, które jeżdżą po Płocku, Ostrołęce, Siedlcach, Radomiu, Otwocku, Pruszkowie, Grodzisku Mazowieckim, Żyrardowie, Brwinowie, Wołominie i Legionowie.

Na wiatach przystankowych zobaczysz nos węszący zmianę. Jak myślicie, do jakiego zwierzęcia należy? Szukajcie go na Citylightach zlokalizowanych na 100 przystankach na terenie Warszawy.

A w ponad 300 bankomatach znajdujących się na terenie całego województwa mazowieckiego uśmiecha się do nas panda.

Więcej informacji na temat nowej strony uzyskasz w artykule sponsorowanym, który pojawi się na Onet.pl i w promowanych postach na profilu MJWPU na LinkedIn.

Razem z naszymi zwierzęcymi bohaterami przybądź na nową stronę www.funduszeUEdlaMazowsza.eu

i przekonaj się jakie zmiany wprowadziliśmy.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś