Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Szanowni Państwo,

Zapraszam do udziału w VI edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE), która odbędzie się w terminie: 10-12 maja 2019 r. Jest to akcja skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć.

Dni Otwarte to akcja popularna i o dużym zasięgu. Zeszłoroczna edycja skupiła prawie 560 wydarzeń, które łącznie odwiedziło ponad 132 tysiące uczestników. Tegoroczne Dni Otwarte Funduszy Europejskich odbędą się w nowej formule, ze względu na obchody 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Pod hasłem „Polska Różnorodna”, VI edycja Dni Otwartych podsumuje wszystkie dotychczasowe lata wykorzystania Funduszy Europejskich oraz podkreśli ich wpływ na rozwój kraju. Beneficjenci funduszy, którzy uczestniczyć będą w tegorocznym, największym święcie funduszy europejskich i „otworzą swoje drzwi” dla społeczeństwa, będą mogli skorzystać z szeroko zakrojonej planowanej kampanii medialnej oraz zaprezentować swoje produkty i usługi na skalę krajową.

Dni Otwarte w Państwa projektach mogą odbywać się poprzez udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty. Możecie Państwo zorganizować pokazy, konkursy, zawody lub gry dla społeczeństwa obrazujące realizację, czy efekty projektu.

To co wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji to wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych, a nawet oczyszczalni ścieków najbardziej przyciągają uczestników. W tym roku Dniom Otwartym Funduszy Europejskich, towarzyszyć będą liczne dodatkowo urozmaicone atrakcje związane ze sportem, zdrowiem czy kulturą, które staną się elementem spajającym VI edycję. Beneficjenci związani z rewitalizacją, dziedzictwem kulturowym, turystyką będą mieli okazję do przeprowadzenia ciekawych zajęć czy wycieczek w swoich placówkach.

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, zostaną przedstawione na stronie akcji: www.dniotwarte.eurejestracja uczestników rusza w marcu. Miejcie Państwo na uwadze, że czym szybciej zgłosicie swój akces, tym wcześniej będą prowadzone kampanie promujące Państwa projekt i atrakcje.

Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Najciekawsze wydarzenia i projekty mają szansę na dedykowane audycje. Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.

Zachęcam, Państwa do dołączenia do grona współorganizatorów Dni Otwartych Funduszy Europejskich, to przecież Państwa święto. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.dniotwarte.eu. Tam też znajdziecie Państwo, więcej szczegółowych informacji, jak opisać planowaną atrakcję w ramach DOFE oraz na temat wsparcia promocyjnego.

Jeżeli mają Państwo pomysł na swój udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich, służymy pomocą i radą. Z ramienia Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, osobą koordynującą udział Państwa w wydarzeniu, jest pani Dorota Obzejta-Żbikowska z Wydziału Informacji i Szkoleń Beneficjentów, tel. (22) 542 22 20, e-mail: d.obzejta@mazowia.eu.

Raz jeszcze zapraszam Państwa do aktywnego udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2019.

Mariusz Frankowski

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś