Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych wydłuża o dwa dni głosowanie na projekty zdrowotne, zrealizowane dzięki funduszom europejskim. Głosowanie zakończy się 20 listopada o północy. Zachęcamy do oddania głosu w czterech kategoriach: Walka z pandemią COVID-19, Diagnostyka i leczenie pacjentów, Profilaktyka i programy zdrowotne oraz Innowacje. Natomiast przygotowany film na stronie www.youtube.com/watch?v=LUpWJzOnbzY, przybliży jak ważne są działania chroniące zdrowie i życie mieszkańców Mazowsza. Zagłosuj na najlepszy projekt zdrowotny na Mazowszu wchodząc na stronę www.liderzmian.eu.

Grafika przedstawia napisy: Wybieramy Lidera w ochronie zdrowia. Wydłużamy czas głosowania do 20 listopada!

 

Głosujemy na Lidera w ochronie zdrowia

Kto w tym roku dołączy do grona mazowieckich Liderów? Konkurs odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.  Mazowieccy beneficjenci zgłosili do konkursu łącznie 42 projekty w kategoriach:

  • Walka z pandemią COVID-19,
  • Diagnostyka i leczenie pacjentów (sprzęt medyczny),
  • Profilaktyka i programy zdrowotne,
  • Innowacje (e-usługi oraz innowacje).

Głosowanie internetowe rozpoczęło się 17 października i potrwa do 20 listopada 2022 r. Zostało już niewiele czasu! Zwycięzców poznamy na uroczystej Gali finałowej konkursu, która odbędzie się podczas 12. edycji Forum Rozwoju Mazowsza 6 grudnia.

 

Jak oddać głos?

Głosowanie internetowe odbywa się przez stronę internetową  https://liderzmian.eu/glosowanie-2022/ . Jedna osoba może oddać jeden głos dziennie na dowolny projekt w ramach każdej  kategorii. Więcej szczegółów o samym plebiscycie znajduje się na stronie www.liderzmian.eu .

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś